105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 sierpnia 2022 - wtorek | Imieniny: Rocha, Stefana, Joachima

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 sierpnia 2022 - wtorek | Imieniny: Rocha, Stefana, Joachima

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
16 sierpnia 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

31-01-2020 | 11:01

Jeleniogórzanki górą w koszykówce dziewcząt

Jeleniogórskie szkoły podstawowe zdominowały rozgrywki strefy jeleniogórskiej w koszykówce dziewcząt.


FOTO: Piotr Kuban

W rozegranym w hali przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze turnieju finałowym z udziałem 4 drużyn zwyciężyła SP 11 która w finale pokonała SP 10 37:24. W meczu o trzecie miejsce drużyna SP 5 ze Zgorzelca zwyciężyła SP 2 z Kamiennej Góry 22-16. Mówi trener mistrzowskiej drużyny Ralf Koczwara.

Zwycięstwo w strefie jest również przepustką do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. Jeszcze nie wiadomo gdzie turniej z udziałem najlepszych ekip ze stref: jeleniogórskiej, wrocławskiej, wałbrzyskiej i legnickiej, zostanie rozegrany.

półfinały:

SP nr 11 Jelenia Góra - SP nr 5 Zgorzelec 38-8
SP nr 10 Jelenia Góra - SP nr 2 Kamienna Góra 23-19

mecz o III miejsce:

SP nr 5 Zgorzelec - SP nr 2 Kamienna Góra 22-16

finał:

SP nr 11 Jelenia Góra - SP nr 10 Jelenia Góra 37-24

SP11: Roza Stawarz, Maja Najmrodzka, Kinga Obuchowicz, Pola Saran, Liliana Słaby, Amelia Sobrino Difur, Oliwia Barwicka, Jagoda Bielecka, Matryna Bugalska, Jagna Cymara, Maja Despud, Martyna Główczak, Nikola Janicka, Sonia Michalska, Hanna Kobylska.
Trenerzy: Ralf Koczwara, Rafał Sroka.

SP10: Barbara Sabinarz, Nikola Trąbska, Blanka Warsińska, Ida Wójcicka, Maja Dziedzicka, Karolina Kaławaj, Julia Michalak, Klara Mikita, Angelika Owczarczyk, Julia Kicińska, Sandra Piaśnik, Małgorzata Przybyła.
Trener: Marcin Koperek.

Sędziowali: Maciej Rybkiewicz i Michał Błażków.