105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 marca 2023 - poniedziałek Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 marca 2023 - poniedziałek Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
20 marca 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1570435038

Juno-Reactor, twórcy muzyki do Matrixa, zagrają na Castle Party

Grupa da specjalny koncert z okazji jubileuszu istnienia.


Artyści znani są z barwnych koncertów, w czasie których na żywo występują współpracujące z grupą zespoły oraz instrumentaliści. Castle Party odbywający się na Zamku w Bolkowie to jeden z największych w Europie festiwali gotyckiego rocka. Przyszłoroczna edycja odbędzie się w dniach 9-12 lipca. Mówi dyrektor muzyczny festiwalu Krzysztof Rakowski.

Juno-Reactor, niekwestionowany lider psytransowej sceny na świecie, w przyszłym roku obchodzić będzie 30 lecie działalności. Z tej okazji, zespół przygotuje kilka specjalnych, rocznicowych koncertów. Jeden z nich odbędzie się właśnie w Bolkowie.
Grupa założona w roku 1990 tworzy muzykę oscylującą wokół psychedelic i goa trance. W skład zespołu wchodzą Ben Watkins oraz Mike Maguire. Muzyka tworzona przez zespół jest połączeniem brzmienia elektronicznego z instrumentalną i symfoniczną często we współgrający z chórem i egzotycznym wokalem. Grupa łączy takie gatunki muzyczne jak psychedelic- i goa trance z world music (muzyką etniczną) i poważną.
Grupa stworzyła bądź współtworzyła ścieżki dźwiękowe do wielu znanych filmów, m.in.: Matrix Reaktywacja, Matrix Rewolucje, Brave Story, Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2, Mortal Kombat czy Texhnolyze.

Jak dotąd na Castle Party 2020 zostały ogłoszone następujące zespoły:

Artrosis
Black Tundra
Das Moon
Decadent Fun Club
Hocico
Hell:Sector
Inkubus Sukkubus
Kalan Mikla
Kollaps
Krzywdy
Lebanon Hanover
Massive Ego
Nosferatu
Rosk
She Past Away
Vlad In Tears

Bilety na wydarzenie dostępne są w cenie 280 zł – 350 zł na stronie organizatora www.castleparty.com

Zdjęcia