105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 sierpnia 2022 - wtorek | Imieniny: Rocha, Stefana, Joachima

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 sierpnia 2022 - wtorek | Imieniny: Rocha, Stefana, Joachima

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
16 sierpnia 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

13-05-2021 | 13:05

Karkonosze w finale PP DZPN!

W Bielawie "biało-niebescy" po prawdziwym dreszczowcu meczu pokonali Bielawiankę 2-1


Fota: Piotr Kuban

Karkonosze Jelenia Góra awansowały do finału Pucharu Polski Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. W Bielawie "biało-niebescy" po prawdziwym dreszczowcu meczu pokonali Bielawiankę 2-1, zdobywając gola na wagę finału w ostatniej sekundzie spotkania! Bramki dla Karkonoszy zdobywali: Oskar Giziński w 70-tej i Mateusz Czerwiński w doliczonym czasie gry. Ten mecz a szczególnie ostatnie jego minuty to był prawdziwy rollercoaster - mówi Prezes Karkonoszy Tomasz Kowalczyk.

W finale Karkonosze zagrają ze Ślęzą Wrocław, która pokonała na wyjeździe Zagłębie II Lubin 2-0. Mecz odbędzie się 9 czerwca 2021 przy Złotniczej, co ważne z udziałem kibiców.

BIELAWIANKA BIELAWA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1-2 (1-0)

Bramki: 1-0 Niewiadomski 44', 1-1 Giziński 70', 1-2 Czerwiński 90'+2'.
Żółte kartki: Peroński, Malec oraz Bębenek, Sołtysiak.
Sędziowali: Mateusz Maj oraz Jakub Szkutnik i Jakub Krej.

BIELAWIANKA: Malec - Kuśmirek, Piątek, Morasz, Peroński, Niewiadomski, Pietkiewicz, Piątkowski, Słonecki, Drożyński, Kuriata / Michalski, Podolak, D. Włodek, Cegiełka, Spychalski, A. Włodek, Kubiak.

Trener: Zdzisław Soczewski.

KSK: Fościak - Kuźniewski, Kulchawy, Gargas, Giziński, Bębenek, Lekszycki, Niemienionek, Poszelężny, Firlej, Sutor / Błaszkiewicz, Denis, Czerwiński, Sołtysiak, Ranecki, Młodziński, Siudak.

Trener: Ołeksnadr Szeweluchin.