105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 czerwca 2022 - sobota | Imieniny: Łucji, Wilhelma, Doroty

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Best of
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 czerwca 2022 - sobota | Imieniny: Łucji, Wilhelma, Doroty

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
25 czerwca 2022 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

20-11-2019 | 11:11

Królewna z drewna za pół ceny oraz Sylwestrowy Hemar i Homary w ZTA!

Zdrojowy Teatr Animacji po raz kolejny dołącza do ogólnopolskiej akcji - Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny. Przy okazji poleca się na Sylwestra.


„Królewna z drewna” Waldemara Wolańskiego to piękna baśń adresowana przede wszystkim do małych dzieci, ale będąca również atrakcyjną propozycją dla dzieci starszych i młodzieży. Opowieść w wykonaniu aktorów Zdrojowego Teatru Animacji ma to wszystko, co powinna mieć baśń: magię, czary, walkę dobra ze złem.


Poza walorami muzycznymi i plastycznymi – głównie pięknymi, animowanymi lalkami – „ Królewna z drewna” jest jednocześnie doskonałą propozycją edukacyjną, uczącą gatunków drzew oraz w atrakcyjnej formie zachęcającą do obcowania z przyrodą.


Spektakl "Królewna z drewna" bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Polska - zobacz więcej. Weekend za pół ceny". Bilet normalny - 10 zł; bilet rodzinny (dla 3 osób) - 21 zł    

WYDARZENIE NA FB - KLIK

A w sylwestrowy wieczór Zdrojowy Teatr Animacji także ma dla Was coś nadzwyczajnego i z całą pewnością niepowtarzalnego.

W ten ostatni tego roku wieczór zapraszamy na premierę spektaklu muzycznego pt.: "Hemar i homary. Przeboje przedwojennego kabaretu".
W programie także bufet z ciepłymi daniami, przekąskami i napojami oraz toast na powitanie Nowego Roku.
 
Na koncert złożą się najpopularniejsze utwory Mariana Hemara, Juliana Tuwima, Andrzeja Własta i innych autorów kabaretowych szlagierów XX-lecia międzywojennego, które na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.
 
Bilety w cenie 160 zł/os. (cena obowiązuje do 10. grudnia, po tej dacie - 180 zł/os.)  
 
 
SŁÓW KILKA O WYDARZENIACH:
OBSERWUJ ZDROJOWY TEATR ANIMACJI W SOCIAL MEDIACH:
 
 

 

zta Zdrojowy Teatr Animacji bilety listopad sylwester w zta repertuar grudzień Królewna z drewna zdrojowy teatr animacji jelenia góra zta jelenia góra hemar i homary polska zobacz więcej weekend za pół ceny