105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 sierpnia 2022 - wtorek | Imieniny: Rocha, Stefana, Joachima

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Noc na HitPlanecie
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 sierpnia 2022 - wtorek | Imieniny: Rocha, Stefana, Joachima

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
16 sierpnia 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

13-05-2020 | 09:05

Pogoda w górach

Jeżeli planujecie wyprawę w góry, to warto posłuchać i przeczytać na temat dzisiejszych warunków pogodowych i turystycznych,


 

Karkonoska Grupa GOPR

W szczytowych partiach Karkonoszy  temperatura -4,1 st.C.Wiatr zachodni o sile 4m/sek.powoduje obniżenie temperatury odczuwalnej do -5,7st.C.Zachmurzenie duże przy wysokim pułapie chmur powoduje,że widzialność jest ponad 50km.Na szlakach powyżej 1200 m n.p.m. zalega śnieg mokry i firn- miejscami lód - jest ślisko.

Przed wyruszeniem w góry, warto sprawdzić dostępność szlaków i schronisk górskich w odwiedzanym rejonie.

KPN INFORMUJE:


Lista zamkniętych szlaków w Karkonoskim Parku Narodowym,  link poniżej.

https://kpnmab.pl/ostrzezenia

 

Sudecka Grupa GOPR

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Wieczorem możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 11°C do 13°C. Wiatr słaby, południowy i południowo-zachodni, po południu skręcający na północny i północno-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) wieczorem opady deszczu ze śniegiem lub deszczu. Temperatura wzrastająca od -3°C do około 1°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie duże i całkowite. Opady deszczu, okresami o umiarkowanym natężeniu. Prognozowana wysokość opadów do 15 mm. Temperatura minimalna od 4°C do 6°C. Wiatr słaby, północno-wschodni i wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady deszczu i deszczu ze śniegiem, okresami o umiarkowanym natężeniu. Temperatura od 0°C do 3°C. Wiatr dość silny i silny, od 30 km/h do 45 km/h, północno-wschodni.

#pogodawgórach Sudecka Grupa GOPR Karkonoska Grupa GOPR