105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 października 2018 - niedziela | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
21 października 2018 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

25-04-2018 | 16:04

Rajd Arado i majówka w Karpaczu

Jeszcze w kwietniu w mieście pod Śnieżką zagości po raz kolejny rajd Arado.


A na początku maja tradycyjnie już Karpacz zaprasza m. inn do Muzeum Zabawek ze zbiorów Henryka Tomaszewskiego na warsztaty rodzinne pod hasłem "Góra Flagi". 

Więcej o tym co będzie się działo w najbliższym czasie w mieście pod Śnieżką -zastępca burmistrza Karpacza Kamila Cyganek:

Bieg do Kotła Łomniczki

19 maja 2018 r. (sobota)
START: godz. 11:00
Biuro zawodów: godz. 10:00-11:00
ul. Olimpijska, przy wejściu na szlak czerwony im. M. Orłowicza

Bieg do Kotła Łomniczki, odbywający się w ramach ogólnopolskiej akcji POLSKA BIEGA, to impreza o charakterze rekreacyjno-sportowym.

Cała trasa zawodów biegnie na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego, a meta znajduje się przy jednym z ciekawszych miejsc w Karkonoszach- schronisku PTTK "Nad Łomniczką". 3 kilometrową trasę można pokonać biegnąc, maszerując, uprawiając nordic walking, a nawet spacerując. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń wiekowych.

Celem imprezy jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu, aktywizacja mieszkańców, integracja środowiska biegaczy oraz promocja Karpacza jako biegowego serca Karkonoszy.

Regulamin biegu: https://bit.ly/2J7KU6H Swój udział możecie zgłosić za pośrednictwem formularza dostępnego na https://zapisy.sts-timing.pl/326

karpacz majówka góra flagi rajd arado bieg do kotła Łomniczki