105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 marca 2023 - niedziela Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 marca 2023 - niedziela Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
26 marca 2023 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1534944329

Razem dla Regionu powalczy o radę powiatu!

Towarzystwo "Razem dla Regionu" zarejestrowało dzisiaj swój komitet wyborczy a jednocześnie zaprezentowało czołowe postaci.


Towarzystwo "Razem dla Regionu" zarejestrowało dzisiaj swój komitet wyborczy a jednocześnie zaprezentowało czołowe postaci które będą walczyć o mandat w Radzie Powiatu Jeleniogórskiego - bo to jest cel nadrzędny. Swoich kandydatów na radnych wystawią też w poszczególnych gminach powiatu oraz nie wykluczone że i kandydatów na wójtów i burmistrzów. Mówi Zbigniew Jakiel, prezes ruchu "Razem dla Regionu".

Na konferencji prasowej był jeszcze Sławomir Celt, kandydat Razem dla Regionu z okręgu Mysłakowic i Janowic Wielkich oraz Daniel Szczepanowicz, kandydat do rady gminy Stara Kamienica.
Członkowie towarzystwa Razem dla Regionu zapowiedzieli, że program przedstawią już wkrótce. Chcą też organizować spotkania z mieszkańcami w okręgach.