105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 czerwca 2023 - piątek Imieniny: Marianny, Marcelina, Piotra

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

DMC

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 czerwca 2023 - piątek Imieniny: Marianny, Marcelina, Piotra

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
02 czerwca 2023 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1615919795

Woody Allen w Teatrze Norwida - Premiera

'Zagraj to jeszcze raz, Sam” sztuka słynnego na całym świecie, filmowego reżysera Woody Allena w najbliższy weekend na scenie Teatru Norwida


'Zagraj to jeszcze raz, Sam” sztuka słynnego, kochanego przez publiczność na całym świecie, filmowego reżysera Woody Allena , odwołująca się do historii kina to kolejna premiera Teatru Norwida w Jeleniej Górze na którą zapraszamy już w najbliższą sobotę. Woody Allen w mistrzowski sposób połączył dwie najważniejsze cechy swojego talentu - uniwersalny, ponadczasowy humor inteligentnego obserwatora z liryzmem znerwicowanego wrażliwca z Nowego Jorku.
Reżyser Marcin Sosnowski swoimi jeleniogórskimi realizacjami 'Szalone nożyczki' i 'Najdroższy” dowiódł, że z zespołem Teatru Norwida porozumiewa się znakomicie a to prosta droga do kolejnego sukcesu artystycznego.

W sztuce autorstwa Woody Allena zagrają: Agata Darnowska, Marta Kędziora, Anna Ludwicka - Mania, Jacek Grondowy, Robert Mania i Tadeusz Wnuk. Premiera w sobotę o 19-stej ale potem dzień później w niedzielę o 18-stej a następnie analogicznie 27 i 28 marca oraz 10 i 11 kwietnia.

Zagraj to jeszcze raz, Sam („Play It Again, Sam”)

Woody Allen
Tłumaczenie: Grażyna Dyksińska, Jerzy Siemasz

 

Marcin Sosnowski

Marek Chowaniec

Konsultacje ruchowe: Marcelina Leśniak