105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2023 - poniedziałek Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2023 - poniedziałek Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
29 maja 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1658909994

Z Zagłębia Miedziowego do Doliny Krzemowej

Trzech uczniów ze szkół patronackich KGHM z Zagłębia Miedziowego poleci na tygodniowy staż do Doliny Krzemowej w Stanach Zjednoczonych.


Właśnie rozstrzygnięty został konkurs ogłoszony przez miedziową spółkę 'Kompetentny w świat'. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować krótkie filmiki z autoprezentacją. Komisja oceniająca oprócz multimedialnego 'pomysłu na siebie' brała też pod uwagę wyniki uczniów w nauce oraz aktywność podczas praktyk zawodowych realizowanych w oddziałach KGHM.

Na staż do Doliny Krzemowej, światowego centrum najbardziej zaawansowanych technologii, poleci w sumie 15 uczniów z całej Polski w większości są to przedstawiciele elitarnych Liceów z dużych miast. Wśród nich będzie 3 uczniów ze szkół o profilu zawodowym z Zagłębia Miedziowego. Są to:
Krystian Ranosz i Konrad Jasiński - obaj z Zespołu Szkół nr 1 im. Krupińskiego w Lubinie
oraz Cezary Buczyński z Zespołu Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie. Całej trójce gratulujemy.