105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 lutego 2023 - środa Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 lutego 2023 - środa Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B - EMISJA CZASOWO WSTRZYMANA *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
08 lutego 2023 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

2018-12-13

Zdrojowy Teatr Animacji w JG - zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia

Magia świąt, sylwestrowe atrakcje i niezwykły klimat - tak zapowiadają się nadchodzące dni w jeleniogórskim Zdrojowym Teatrze Animacji.


Już w poniedziałek 17 grudnia o godz. 16:00 w ZTA uczniowie  szkoły muzycznej  wykonają najpiękniejsze świąteczne kolędy i pastorałki w ramach cyklu "Duże koncerty małych artystów".

 

Tu posłuchaj, co jest grane:

Nie zabraknie także specjalnej, sylwestrowej oferty z dużą dawką humoru i muzyki. Stary rok widzowie teatru pożegnają premierą spektaklu "Zielona Gęś" o godzinie 21.00. Wystąpią także aktorki cieplickiej sceny: Diana Jonkisz i Zuzanna Łuczak, które zaśpiewają znane piosenki do słów K.I. Gałczyńskiego. Jak zapewnia Zuzanna Łuczak, chwilami będzie lirycznie, nastrojowo, ale i rozrywkowo.

Zapraszamy do zapoznania się z całym programem, a przy okazji do wzięcia udziału w akcji "Choinkowy serca dar", którym możemy sprawić radość podopiecznym jeleniogórskich domów dziecka. 

święta jelenia góra zta Zdrojowy Teatr Animacji sylwester zielona gęś sylwestrowy spektakl choinkowy dar serca pomoc dzieciom domy dziecka dom dziecka wieczór sylwestrowy wieczór