105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Artura, Brunona
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Artura, Brunona

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

17-01-2020 | 16:01

Znamy kandydatów na dyrektora Muzeum Karkonoskiego

Dzisiaj, odbyło się pierwsze posiedzenie Komisji konkursowej ws. wyboru nowego dyrektora Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze.


Podczas spotkania Komisja otworzyła 6 aplikacji konkursowych, które zostały zgłoszone przez kandydatów.

Kandydatami w konkursie na dyrektora Muzeum Karkonoskiego są:

  1. Justyna Wierzchucka
  2. Henryk Dumin
  3. Adam Łaciuk
  4. Przemysław Wiater
  5. Magdalena Suchorska
  6. Konrad Tomaszewski

Komisja podczas posiedzenia oceniła pod względem formalnym zgłoszone aplikacje. Do kolejnego etapu konkursu, w którym kandydaci zaprezentują przed Komisją swoją koncepcję zarządzania Muzeum, zakwalifikowało się 5 osób. Do drugiego etapu nie zakwalifikował się Pan Konrad Tomaszewski, ze względu nie niespełnienie wymogów formalnych konkursu, dotyczących stażu pracy oraz odpowiedniego stażu w pełnieniu funkcji kierowniczych.

Następne spotkanie Komisji konkursowej, podczas którego odbędą się indywidualne rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami zaplanowano na 5 lutego br. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Komisja konkursowa składa się z 11 członków reprezentujących: organizatorów Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze – tj.: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W skład  Komisji  wchodzą również przedstawiciele zakładowej organizacji związkowej działającej w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze (NSZZ „Solidarność”), przedstawiciele stowarzyszeń zawodowych lub twórczych właściwych ze względu na zakres działania Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze (Wrocławski Oddział Stowarzyszenia Historyków Sztuki, Oddział Dolnośląski Stowarzyszenia Muzealników Polskich) oraz przedstawiciele Rady Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze.

#jeleniagora #muzeumkarkonoskie #wybórdyrektora