105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 listopada 2018 - piątek | Imieniny:
16 listopada 2018 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

Ludzie radia


Ryszard

Ryszard Pragłowski

PREZES MUZYCZNEGO RADIA
ryszard.praglowski@muzyczneradio.pl

Janusz

Janusz Malik

PREZES AGENCJI REKLAMOWO - INFORMACYJNEJ TOP
j.malik@muzyczneradio.pl

Darek

Darek Maląg

DORADCA ZARZĄDU
d.malag@muzyczneradio.pl

Bożena

Bożena Malik

DYREKTOR DZIAŁU REKLAMY
bozena.malik@muzyczneradio.pl

Beata

Beata Nowicka

SZEF DZIAŁU INFORMACJI / DZIENNIKARZ / WYDAWCA / SERWISANT
b.nowicka@muzyczneradio.pl

Tomek

Tomek Dudkiewicz

SZEF DZIAŁU MUZYCZNEGO
t.dudkiewicz@muzyczneradio.pl

Maciej

Maciej Wowk

D J / AUTOR DMC / OPIEKUN PRAKTYK STUDENCKICH
m.wowk@muzyczneradio.pl

Zbyszek

Zbyszek Deka

DJ
z.deka@muzyczneradio.pl

Arek

Arek Włodarski

DJ / WYDAWCA / SERWISANT / PRODUCENT "Gotuj z nami"
a.wlodarski@muzyczneradio.pl

Ziutek

Ziutek Wieczorski

DJ
z.wieczorski@muzyczneradio.pl

Sebastian

Sebastian Wysoczański

DJ
s.wysoczanski@muzyczneradio.pl

Anna

Anna Tarkota

ASYSTENT – DZIAŁ INFORMACJI, SERWISANT, DJ
a.tarkota@muzyczneradio.pl

Jacek

Jacek Sałaputa

REPORTER / WYDAWCA
j.salaputa@muzyczneradio.pl

Jacek

Jacek Rogulski

REPORTER / WYDAWCA
j.rogulski@muzyczneradio.pl

Andrzej

Andrzej Pawlukiewicz

REPORTER WSPÓŁPRACUJĄCY
a.pawlukiewicz@muzyczneradio.pl

Szczepan

Szczepan Knap

REPORTER
s.knap@muzyczneradio.pl

Jacek

Jacek Zych

REPORTER WSPÓŁPRACUJĄCY
j.zych@muzyczneradio.pl

Andrzej

Andrzej Stefańczyk

REPORTER
a.stefanczyk@muzyczneradio.pl

Józef

Józef Liebersbach

PROGRAM “DZIAŁANIE CHLEBA”
pomoc@muzyczneradio.pl

Marek

Marek Chromicz

DZIENNIKARZ, PRODUCENT PROGRAMU “Z WORKA LICZYRZEPY”

Krzysztof

Krzysztof Szwałek

PRODUCENT MAGAZYNU EKONOMICZNEGO “Portfel”
k.szwalek@muzyczneradio.pl

Piotr

Piotr Kryński

PRODUCENT REKLAM I DŹWIĘKÓW
p.krynski@muzyczneradio.pl

Elżbieta

Elżbieta Jurczyńska

HANDLOWIEC / SPECJALISTA D/S KADROWYCH i FINANSOWYCH
e.jurczynska@muzyczneradio.pl

Natalia

Natalia Polak

SPECJALISTA D/S REKLAMY / HANDLOWIEC
n.polak@muzyczneradio.pl

Edyta

Edyta Dobrzyńska

SPECJALISTA D/S REKLAMY / HANDLOWIEC
e.dobrzynska@muzyczneradio.pl

Anna

Anna Imiołek

SOCIAL MEDIA / ASYSTENT - DZIAŁ MUZYCZNY
a.imiolek@muzyczneradio.pl

Krystian

Krystian Seretny

ASYSTENT - DZIAŁ MUZYCZNY / SPECJALISTA D/S TECHNICZNYCH
k.seretny@muzyczneradio.pl

Jarosław

Jarosław Rzadkosz

ADMINISTRATOR SIECI / SPECJALISTA D/S TECHNICZNYCH
admin@muzyczneradio.pl

Radosław

Radosław Bajor

TECHNIKA RADIOWA, WSPÓŁPRACOWNIK
r.bajor@muzyczneradio.pl

Nasz zasięg

Zdjecie

Dolny Śląsk

Jelenia Góra, Legnica,
Wałbrzych, Wrocław
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM

Reklamuj się na radiowej antenie

Radio dociera wszędzie. Może być słuchane w domu, samochodzie, na działce lub plaży, przez 24 godziny. To tylko jeden z powodów, dla których warto rozważyć reklamowanie się na radiowej antenie.

Co jest naszym atutem?

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie reklamyradiowej
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Limitowana ilość spotów w bloku reklamowym
  • Brak bezpośredniego sąsiedztwa reklam produktów konkurencyjnych
  • Własne studio produkcyjne
  • Współpraca z najlepszymi agencjami reklamowymi
  • Wyniki słuchalności przekładające się na wysoką, niepowtarzalną w regionie skuteczność reklamy
  • Posiadamy możliwość wspomagania radiowych kampanii reklamowych, kampaniami internetowymi w najbardziej ekskluzywnych miejscach naszego radiowego portalu
  • Radio pozwala dotrzeć teraz jeszcze precyzyjniej do różnych - specyficznych grup docelowych