105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 marca 2023 - wtorek Imieniny: Lubomira, Benedykta

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 marca 2023 - wtorek Imieniny: Lubomira, Benedykta

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
21 marca 2023 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1539074659

PREMIERY: Grum, Rob Gitarnik, Jonas Blue

Na naszych listach przebojów pojawiły się kolejne produkcje od Waszych ulubionych wykonawców. Sprawdźcie jakie utwory będą grane u nas najczęściej.


GRUM - NEVER HAVE TO BE ALONE

Jeśli kiedyś będziecie przechadzać się ulicami  Szkocji i w jednej z kawiarni spotkacie Gruma to pamiętajcie, aby zaraz po HOW ARE YOU dodać CONGRATULATIONS. Dlaczego? Bo ten artysta znalazł się na liście 10. producentów, których single rozchodzą się w mgnieniu oka w serwisie Beatport. Ba! Jego dotychczasowe produkcje za każdym razem trafiały do topowego składu, a przy okazji zyskiwały uznanie największych gwiazd muzyki klubowej. Ciekawe czy spodoba się im również jego kolejna propozycja pod nazwą Never Have To Be Alone.

_____________________________________________
ROB GITARNIK & POSITIVE VIRUS - JESTEŚ PONAD TYM

To już drugi singiel częstochowskiej formacji zapowiadający płytę zespołu, której premiera przewidziana jest na wiosnę 2019 r.  Jesteś Ponad Tym” jest piosenką, która niesie przekaz o życiu, które dla każdego z nas okazuje się takie samo. Jest w niej wszystko to czego oczekujemy od świata i z czym się w nim nie zgadzamy , a musimy się pogodzić. To wewnętrzny hymn milionów ludzi, którzy każdego dnia pokonują życiowe przeszkody. To porównanie pokazuje jak pozytywna siła zmienia wszystko na lepsze i co oznacza bycie ”ponad tym”.

________________________________
JONAS BLUE, LIAM PAYNE, LENNON STELLA - POLAROID

Myśleliście, że Jonas Blue królować będzie na listach przebojów tylko latem? Nic z tych rzeczy i jesteśmy pewni, że jesienią również zauważycie jego częstą obecność w głośnikach. Autorów tekstu tej piosenki jest kilku, ale za muzykę odpowiada oczywiście brytyjski DJ i producent. Polaroid to efekt współpracy z Liam Payne i Lennon Stellą, a zarazem zapowiedź debiutanckiej płyty Jonas Blue. Premiera w listopadzie.

Jonas Blue Liam Payne Lennon Stella Polaroid Rob Gitarnik Positive Virus Jesteś Ponad Tym Grum Never Have To Be Alone