105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
03 października 2022 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

13-10-2018 | 09:10

PREMIERA: Armin van Buuren - Wild Wild Son

Inaczej niż dotychczas, ale bardzo poruszająco - tak można opisać najnowszy singiel holenderskiej legendy.


Miłość fanów muzyki trance do Armina van Buurena czasem wydawałaby się niełatwa, ale przy okazji kolejnych, muzycznych eksperymentów holenderskiego DJ-a i producenta widać jak wierną ma grupę fanów. Holender z jednej strony dostarcza im najpiękniejsze brzmienia muzyki klubowej, z drugiej częstuje numerami, które być może na parkiecie nie sprawdziłby już się tak dobrze, za to w rozgłośniach radiowych zajmują topowe pozycje na listach. Ostatnim takim przykładem w karierze Armina jest chociażby nagranie Blah Blah Blah, które obecnie w naszym kraju jest jednym z najczęściej odtwarzanych tytułów.

Twórca kultowej audycji A State of Trance nieustannie powtarza, aby nie być więźniem własnego stylu i w myśl takiej właśnie zasady zapowiedział niedawno swoją najnowszą produkcję. Było klubowe United, czas na subtelniejsze dźwięki pod nazwą Wild Wild Son. Na wokalu Sam Martin - amerykański piosenkarz, autor tekstów i producent, którego mogliście usłyszeć już u boku m.in. Davida Guetty czy Steve'ego Angello . Po raz pierwszy na żywo utwór został zaprezentowany podczas wyjątkowego, tegorocznego występu Armina w Rumunii na Untold Festival.

armin van buuren avb armada music premiera Nowy singiel Blah Blah Blah Sam Martin Wild Wild Son