105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 stycznia 2022 - środa | Imieniny: Tymoteusza, Michała, Tytusa

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 stycznia 2022 - środa | Imieniny: Tymoteusza, Michała, Tytusa

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
26 stycznia 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

17-10-2018 | 11:10

Muzyczne Radio przedstawia - JUBEL

Ich najnowszy singiel "Dancing In The Moonlight" właśnie podbija listy przebojów. Poznajcie szwedzki projekt JUBEL.


HISTORIA PEWNEJ ZNAJOMOŚCI...

Projekt powstał kilka lat temu z inicjatywy trzech kumpli - Victora, Sebastiana i Davida. Dotychczas pracowali nad utworami i remiksami dla innych artystów. Teraz stawiają na własną karierę. Mają już przygotowane kilka pomysłów na kolejne tracki, o których usłyszycie już niebawem.

DANCING IN THE MOONLIGHT - PRZEBÓJ Z DZIECIŃSTWA...

Niedawno panowie zadebiutowali na HitPlanecie z nagraniem Dancing In The Moonlight. Słuchaczom nie umknął jednak fakt, że utwór jest coverem jednego z największych przebojów od King Harvest (lata 70.) i Toploader (2000r.) 

Pewnego razu pomyśleliśmy, że chcemy odnowić jeden z klasyków, a tak się składa, że Dancing In The Moonlight to utwór naszego dzieciństwa. Zrobiliśmy do niego remiks, dodaliśmy co nieco od siebie, zachowując oryginalny podkład, który lata temu przyciągnął uwagę ludzi z całego świata. - JUBEL

NOWY SINGIEL JUŻ WKRÓTCE...

Podczas, gdy ich aktualna produkcja krąży po rozgłośniach radiowych, panowie nie zwalniają tempa i już pracują nad nowym materiałem muzycznym. W ostatnich tygodniach inspiracji szukali we Francji. Jednak urokliwy Paryż to nie jedyne miejsce, w którym powstają ich nowe piosenki. Kolejny singiel zostanie wydany za kilka miesięcy.

Szwedzka grupa jest na dobrej drodze do spełnienia swoich zawodowych marzeń. Mają nadzieję, że któregoś dnia wyruszą w międzynarodową trasę koncertową, a przede wszystkim podpiszą kontrakt z jedną z największych firm fonograficznych, która pozwoli im na współpracę z legendarnymi wokalistami.