105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 października 2021 - wtorek | Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawła

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Festiwal Hitów
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 października 2021 - wtorek | Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawła

Informujemy, że sygnał Muzycznego Radia testowo osiągalny jest w systemie DAB+ na kanale 10C (2 nadajniki) w woj. opolskim i na kanale 10B w woj. małopolskim. Od 28 września pracują w woj. śląskim 2 nadajniki na kanale 5B.                  

Breaking News
19 października 2021 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

21-10-2018 | 11:10

PREMIERA: Alex Christensen i Pietro Lombardi

Alex Christensen zaprezentował kolejny utwór z wydawnictwa Classical 90's Hits 2.


Intensywna promocja drugiego długo wyczekiwanego albumu Alexa Christensena i Berlińskiej Orkiestry trwa w najlepsze. W Polsce album trafi do sprzedaży 2 listopada. Usłyszymy na nim nie tylko największe przeboje lat 90. - od Mr. Vain, Listen To Your Heart, Freed From Desire po Sandstorm czy Adagio For Strings, ale również wyjątkowe wokale: m.in. Anastacia, Melanie C, Medina oraz Asja Ahatovic, która świetnie sprawdziła się na pierwszej części Classical 90s Hits (You Are Not Alone, Turn The Tide, Redemption). 

 

Do tej pory wydawnictwo promowane było singlami Blue (ft. Bars & Melody), Around The World (ft. Melanie C) i Another Night (ft. Anastacia). Niedawno Alex zamieścił na swoim YouTube'owym kanale nagranie Mr. Vain, ale to Because I Love You z wokalem Pietro Lombardi jest następnym utworem pilotującym premierę płyty.

KIM JEST PIETRO LOMBARDI?

Zwycięzca 8. edycji niemieckiego show Deutschland Sucht Den Superstar (odpowiednik Idola) w 2011 roku. Supportowany przez Dietera Bohlena (1/2 duetu Modern Talking) po wygranej w DSDS wydał swój debiutancki album JACKPOT, który dotarł na sam szczyt zestawienia najlepiej sprzedających się wówczas płyt. Po platynowym wydawnictwie Pietro nagrał jeszcze trzy albumy, a jego kariera wciąż nabiera tempa. Kilka miesięcy temu zaprezentował solowy singiel PHANOMENAL, który ma już ponad 33 miliony odsłon w sieci. Obecnie możecie go zobaczyć w jury programu DSDS m.in. u boku Bohlena. 

muzyczne radio Nowy album HitPlaneta premiera zapowiedź płyta Alex Christensen The Berlin Orchestra Alex C album Anastacia Classical 90s Hits 2 Classical 90s Hits Classical 90s Dance 2 Magic Records Pietro Lombardi Phanomenal singiel Adagio For Strings Sandstorm