105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 października 2022 - niedziela | Imieniny: Teofila, Dionizego, Sławomira
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 października 2022 - niedziela | Imieniny: Teofila, Dionizego, Sławomira

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
02 października 2022 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

03-11-2018 | 17:11

PREMIERY: Pitbull, Prince Royce, Kygo, Mosimann

Po raz kolejny polecamy Wam najgorętsze i najnowsze utwory, które czekają w HitPlanetarnej poczekalni na Wasze głosy.


PITBULL ft. PRINCE ROYCE, LUDACRIS

QUIERO SABER

Kiedy tych dwóch dżentelmenów pojawia się razem na scenie to niech nie zdziwią Was głośne okrzyki ze strony pań. Pitbull i Prince Royce  ponownie łączą siły. Ich pierwszy wspólny singiel z gościnnym udziałem Jennifer Lopez nosił tytuł Back it Up. Najwyraźniej współpraca pomiędzy Pitem, a Princem okazała się na tyle udana, że oprócz wspólnych występów znów nagrali razem coś nowego. Quiero Saber to utwór, który na pewno rozgrzeje nie tylko listy przebojów, ale i wiele damskich serc tak jak zadziało się to podczas tegorocznego Latin American Music Award przy okazji premiery tego singla.

_________________________________

KYGO, SANDRO CAVAZZA

HAPPY NOW

Nie tylko fani Kygo czekali na premierę  jego nowego singla, bo również koledzy i koleżanki po fachu nie kryli podekscytowania na swoich Facebookowych profilach. Kygo i Sandro Cavazza połączyli siły w hołdzie Aviciiemu. Utwór opowiada o tym, że niełatwo jest nikomu zrozumieć decyzję Tima, a jednak wszyscy liczą na to, że teraz jest wreszcie szczęśliwy. To właśnie Avicii był dla norweskiego producenta inspiracją od samego początku jego kariery i to właśnie dzięki niemu odkrył w sobie pasję do muzyki elektronicznej.

_____________________________________

MOSIMANN

CALI

Pamiętajcie utwór Never Let You Go? Swego czasu trudno było nam się z nim rozstać z HitPlanetarnego zestawienia. Na szczęście szwajcarski DJ i producent Mosimann wraca z nową produkcją, którą jakby nie patrzeć przysporzył sobie powodów do rozmyślań. Po pierwsze wedle własnego singla czeka na odpowiedź, czy adresatka muzycznej historii wreszcie go zechce, po drugie czy zechcecie go Wy na HitPlanecie. Cali - taki tytuł możecie już teraz dopisywać do swoich głosów.

HitPlaneta Pitbull premiery Kygo Sandro Cavazza Prince Royce Mosimann Cali Quiero Saber Happy Now Avicii nowości single