105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 lutego 2023 - sobota Imieniny:
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 lutego 2023 - sobota Imieniny:

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B - EMISJA CZASOWO WSTRZYMANA *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
04 lutego 2023 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

2018-11-03

PREMIERY: Pitbull, Prince Royce, Kygo, Mosimann

Po raz kolejny polecamy Wam najgorętsze i najnowsze utwory, które czekają w HitPlanetarnej poczekalni na Wasze głosy.


PITBULL ft. PRINCE ROYCE, LUDACRIS

QUIERO SABER

Kiedy tych dwóch dżentelmenów pojawia się razem na scenie to niech nie zdziwią Was głośne okrzyki ze strony pań. Pitbull i Prince Royce  ponownie łączą siły. Ich pierwszy wspólny singiel z gościnnym udziałem Jennifer Lopez nosił tytuł Back it Up. Najwyraźniej współpraca pomiędzy Pitem, a Princem okazała się na tyle udana, że oprócz wspólnych występów znów nagrali razem coś nowego. Quiero Saber to utwór, który na pewno rozgrzeje nie tylko listy przebojów, ale i wiele damskich serc tak jak zadziało się to podczas tegorocznego Latin American Music Award przy okazji premiery tego singla.

_________________________________

KYGO, SANDRO CAVAZZA

HAPPY NOW

Nie tylko fani Kygo czekali na premierę  jego nowego singla, bo również koledzy i koleżanki po fachu nie kryli podekscytowania na swoich Facebookowych profilach. Kygo i Sandro Cavazza połączyli siły w hołdzie Aviciiemu. Utwór opowiada o tym, że niełatwo jest nikomu zrozumieć decyzję Tima, a jednak wszyscy liczą na to, że teraz jest wreszcie szczęśliwy. To właśnie Avicii był dla norweskiego producenta inspiracją od samego początku jego kariery i to właśnie dzięki niemu odkrył w sobie pasję do muzyki elektronicznej.

_____________________________________

MOSIMANN

CALI

Pamiętajcie utwór Never Let You Go? Swego czasu trudno było nam się z nim rozstać z HitPlanetarnego zestawienia. Na szczęście szwajcarski DJ i producent Mosimann wraca z nową produkcją, którą jakby nie patrzeć przysporzył sobie powodów do rozmyślań. Po pierwsze wedle własnego singla czeka na odpowiedź, czy adresatka muzycznej historii wreszcie go zechce, po drugie czy zechcecie go Wy na HitPlanecie. Cali - taki tytuł możecie już teraz dopisywać do swoich głosów.

HitPlaneta Pitbull premiery Kygo Sandro Cavazza Prince Royce Mosimann Cali Quiero Saber Happy Now Avicii nowości single