105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 sierpnia 2022 - poniedziałek | Imieniny: Napoleona, Stelii

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Coveromania
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 sierpnia 2022 - poniedziałek | Imieniny: Napoleona, Stelii

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
15 sierpnia 2022 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

14-01-2019 | 12:01

NOWOŚCI 2019: O tych utworach może być głośno!

Within Temptation, Patryk Kumór,Enej,Walking On Cars - to m.in. oni stacjonują aktualnie w HitPlanetarnej poczekalni ze swoimi nowymi singlami.


WALKING ON CARS - MONSTER

Jak wiecie rockowych brzmień na naszej liście zabraknąć nie może. Irlandzka indie-pop-rockowa grupa wie o tym doskonale i wskakuje na naszą HitPlanetarną scenę z utworem Monster. Tym samym zapowiadając swój drugi studyjny album Colours. Pre-order sprzedaży tego wydawnictwa już ruszył Bilety na koncerty promocyjne w tym miesiącu wyprzedane.

________________________________________

PATRYK KUMÓR - HOOLIGAN

„Wiecie czego pragną kobiety? Ja też nie. I trochę o tym jest ta piosenka” – tak Patryk Kumór opowiada o swoim najnowszym singlu, który powstał spontanicznie…podczas jazdy samochodem. Po roku pełnym sukcesów jako songwriter artysta prezentuje swój autorski utwór i trzeba przyznać…brzmi on doskonale. „Hooligan” to kolejna zapowiedź nadchodzącej, czwartej płyty Patryka, na którą czekamy z niecierpliwością. Jedno jest pewne – przed nim jeszcze więcej zawodowych wyzwań w ciągu najbliższych miesięcy. Tak przy okazji….wiedzieliście, że ten utalentowany facet współpracował już z Alexandrą Stan, Oceaną i Bright Sparks? Jesteśmy z niego dumni!

________________________________________

ENEJ - IDEALNY SEN

„Chcemy zaprezentować Wam swoją najnowszą piosenkę” – na te słowa fani grupy Enej czekali już od jakiegoś czasu. Po dwóch spokojnych nagraniach, panowie wracają z energetycznym graniem, gitarowym, enejowym – jak sami określają. Nie wiadomo na razie czy powstanie z tego nowa płyta, ale…znając Piotra Sołoduchę i jego kolegów na jednym singlu się nie skończy. Czekamy na więcej!

________________________________________

WITHIN TEMPTATION - IN VAIN

Spoglądamy na kalendarz z niecierpliwością, bo przecież premiera długo wyczekiwanej płyty od Within Temptation zbliża się nieubłaganie. Oby tylko nic znów nie pokrzyżowało wydawniczych planów. Album Resist w drodze, a ekipa Sharon den Adel prezentuje jego kolejną odsłonę pod nazwą In Vain.

HitPlaneta nowości within temptation propozycje enej patryk kumór walking on cars