105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 czerwca 2022 - poniedziałek | Imieniny: Maryli, Władysława, Cyryla
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 czerwca 2022 - poniedziałek | Imieniny: Maryli, Władysława, Cyryla

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
27 czerwca 2022 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

17-03-2019 | 16:03

KLUBOWE NOWOŚCI: Armin van Buuren, Bobina, Orjan Nilsen [POSŁUCHAJ]

Znani i cenieni producenci wraz z nadejściem wiosny zabierają się za nagrywanie nowych albumów i wydają kolejne single.


#TURN_IT_UP...SOME MORE!!!

Stało się już tradycją, że niemal w każdy piątek król muzyki trance zaskakuje nas nową produkcją. TURN IT UP to pewniak wśród kandydatów na największe hity zbliżającego się sezonu!

 

#SAVIOUR

Po Mysterious Time przyszła pora na kolejną współpracę tej dwójki. Saviour to najnowszy numer od Bobiny z wokalnym udziałem Christiny Novelli, a przy okazji zapowiedź nadchodzącego wydawnictwa rosyjskiego DJ-a i producenta. Szczegóły dot. nowej płyty poznamy już niebawem.

 

#WAIT_4_IT

Na takie nagrania warto czekać długimi miesiącami, bo gdy Orjan Nilsen zabiera się za coś to wiadomo, że wyjdzie zawodowo. 

 

#HEARTBEAT

O współpracy tych dwóch dżentelmenów mówiło się już od dawna. Markus Schulz opracowuje set na swój kwietniowy przyjazd do Gliwic, a ATB...przygotowuje kolejną płytę! Amerykański klimat mu służy, bo nowe utwory powstają w błyskawicznym tempie.

 

#PANAMA

Jakiś czas temu Giuseppe Ottaviani zaprezentował oficjalny anthem tegorocznego Dreamstate Europe, które 27 kwietnia odbędzie się w Gliwicach, ale nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o tworzenie nowego albumu pod nazwą Evolver. W oczekiwaniu na premierę poznaliśmy jego kolejną zapowiedź:

 

#ELECTRIC_PIRATES

To jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków tego roku. Gareth Emery i Ashley Wallbridge co jakiś czas ujawniają nowe tracki z nadchodzącej płyty - Kingdom United. Premiera 10 maja.

 

HitPlaneta Panama DMC Orjan Nilsen Giuseppe Ottaviani nowości dreamstate europe heartbeat armin van buuren.turn it up atb ft. markus schulz bobina ft. christina novelli gareth emery ft. ashley wallbridge wait 4 it saviour