105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 maja 2022 - środa | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Tylko polskie przeboje!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 maja 2022 - środa | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
18 maja 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

14-04-2019 | 12:04

NOWOŚCI: Scooter, Ofenbach, ManDee do usłyszenia na HitPlanecie!

Jak w każdy weekend do HitPlanetarnej poczekalni trafiło wiele gorących nowości. Wśród nich nowe produkcje od Scootera, Armina van Buurena, Ofenbach i innych.


@OFENBACH - #ROCK_IT

Nawet nie zauważyliśmy kiedy ta ekipa zrobiła sobie krótką przerwę od muzyki, ale tylko na chwilę. Ich nowy singiel Rock It to dowód na to, że na produkcję od Ofenbach zawsze warto czekać. Panowie podbili rynek muzyczny takimi hitami jak Be Mine, czy Katchi. Teraz francuski duet stawia na rock’n’roll i elektronikę w jednym, promując swoją najnowszy mini album pod nazwą…Ofenbach.

@SCOOTER - #RAVE_TEACHER

Zmiany zmiany zmiany…w ekipie Scooter. Niedawno do projektu dołączył Sebastian Schilde i dostał od H.P.Baxxtera możliwość wykazania się. Najnowszy singiel niemieckiego zespołu nosi tytuł Rave Teacher, a za jego produkcję odpowiada właśnie Sebastian. 19 czerwca z pewnością usłyszycie to nagranie na żywo w Warszawie podczas eventu Space Transmission Scooter.

@MAN DEE ft. @ABI F JONES - I_STILL_BELIEVE

Historia tego nagrania jest bardzo prosta. Najpierw powstała produkcja, później Mateusz zgłosił się do swojego kolegi z Anglii i poprosił o polecenie mu najfajniejszej wokalistki. Wśród kandydatek najbardziej Mandeemu spodobała się Abi F Jones. Wy mieliście już okazję poznać ją, kiedy gościła na naszej liście w towarzystwie Spady i nagrania All For You. Teraz możecie przekonać się jak wypadła w numerze I Still Believe naszego, polskiego producenta.

A czym byłoby weekendowe wydanie HitPlanety bez nowości od Armina van Buurena? Holenderski król trance ponownie łączy siły z Shapov. Ich nowy numer La Resitance De L'amour promuje tegoroczną kompilację A STATE OF TRANCE i trafia do HitPlanetarnej poczekalni. 

HitPlaneta ofenbach nowości armin van buuren x shapov la resistance de l'amour rock it scooter rave teacher man dee ft. abi f jones i still believe hitplanetarna poczekalnia