105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 sierpnia 2022 - niedziela | Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Zbigniew Deka

Muzyczne Radio Relax
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 sierpnia 2022 - niedziela | Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
14 sierpnia 2022 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

23-06-2019 | 10:06

Pojedynek coverów: Oliver Kurt vs Teddy Beats

Tanita Tikaram i Jennifer Lopez mogą być dumne z tych chłopaków. Ich wielkie hity dostały drugą szansę na sukces i zawładnięcie wakacyjnymi listami przebojów.


Lato to nie tylko czas odpoczynku, dalekich i bliskich podróży. To także sezon gorących nowości, absolutnych premier i coverów, od których trudno się oderwać.

Wydany w 1988 roku singiel Tanity Tikaram „Twist In My Sobriety”, znalazł się wśród najpopularniejszych hitów na listach przebojów m.in. w Niemczech, Francji, Irlandii, Norwegii, Szwajcarii czy Austrii, tym samym otwierając jej drzwi do wielkiej kariery. Utwór pilotował wówczas jej debiutancki album, który dotarł do dziesiątki najlepiej sprzedających się wydawnictw w Europie. A z samym nagraniem artystka zdobyła kilka nominacji do prestiżowych nagród, w tym m.in. Brit Awards.

W tym roku utwór trafił do studia niemieckiego DJ-a i producenta. Oliver Kurt to debiutant w firmie Armada Music, jednak wszyscy zgodnie twierdzą, że jak na początek postawił sobie bardzo wysoką poprzeczkę. 

FOLLOW OLIVER KURT // FACEBOOK

_____________________________________

Utwór Waiting For Tonight z debiutanckiego albumu Jennifer Lopez również okazał się międzynarodowym przebojem, otrzymując mnóstwo nagród i wyróżnień. Teraz po dwóch dekadach przyszedł czas na jego odświeżenie, za które odpowiadają amerykański DJ i producent Teddy Bloomquist ukrywający się pod pseudonimem Teddy Beats, utalentowany i sympatyczny muzyk zza oceanu Camden Levine oraz pochodząca z Houston wokalistka Jolee Nikoal.

Label pod nazwą The Bearded Man wypromował już tak znakomitych artystów, jak Lost Frequencies, KRONO, Nicolas Haelg, Sebastien czy Y.V.E. 48

Złote, platynowe i diamentowe single oraz światowe listy bestsellerów świadczą o tym, że osoby odpowiadające za repertuar mają nosa do wielkich talentów. Przed Wami właśnie kolejny z nich.

 

FOLLOW TEDDY BEATS // FACEBOOK

GŁOSOWANIE: https://muzyczneradio.pl/index.php/toplists/hit-planeta.html

A Wy który cover wybieracie?