105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 września 2021 - poniedziałek | Imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 września 2021 - poniedziałek | Imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii

Informujemy, że sygnał Muzycznego Radia testowo osiągalny jest w systemie DAB+ na kanale 10C (2 nadajniki) w woj. opolskim i na kanale 10B w woj. małopolskim. Wkrótce podamy więcej szczegółów.                  

Breaking News
20 września 2021 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

27-02-2020 | 10:02

HitPlanetarne powroty! Zobaczcie jacy artyści goszczą u nas z nowymi singlami!

Jedni debiutowali u nas kilka lat temu. Drudzy będąc jeszcze na liście...proponują już kolejny singiel!


Ta dziewczyna niemal w kilka dni od premiery błyskawicznie pokonywała kolejne szczeble HitPlanetarnej listy. Było to dokładnie latem 2015 roku. Po gorącym singlu Caliente, Rawanne wydała jeszcze kilka nagrań - w tym utwór Leh, również prezentowany na antenie Muzycznego Radia. Po krótkiej przerwie rumuńska wokalistka powraca z nowym numerem YOU!

RAWANNE: rumuńska wokalistka o orientalnych korzeniach. Gdy nie śpiewa...pracuje w radiu. Ma swoją autorską audycję w jednej z najpopularniejszych, rumuńskich rozgłośni radiowych ProFM. Swoimi singlami niejednokrotnie zdobyła sam szczyt europejskich list przebojów m.in. w Hiszpanii, Turcji, czy w Polsce. Jej najnowszy utwór YOU to kombinacja muzyki dance z regionalnymi elementami. Za produkcję odpowiada BlackJack Records.

____________________________________________

Josh Cumbee to bez dwóch zdań jeden z najlepszych męskich głosów. Poznaliście go na HitPlanecie nieco ponad dwa lata temu u boku Armina van Buurena. To właśnie z królem muzyki trance, amerykański wokalistka, autor teksów i multi-instrumentalista nagrał hit Sunny Days.

Niedawno znów zagościł na naszej liście w towarzystwie innego znanego DJ-a i producenta - Fedde Le Grand. Josh uwielbia współpracę z tak doświadczonymi artystami, ale marzy również o solowej karierze. Sound of Your Name to jego pierwszy krok w tym temacie.

____________________________________________

Projektu Marnik bliżej przedstawiać nie trzeba. Panowie bardzo często pojawiają się na HitPlanecie i to z samymi hitami! Nagrywali już z KSHMR (Bazaar, Alone), Steve Aoki (Supernova). Made of Stars to ich najnowsze dzieło, w którym wokalnie udzieliła się, pochodząca z Holandii - PollyAnna.