105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 września 2022 - czwartek | Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 września 2022 - czwartek | Imieniny: Michała, Gabriela, Rafała

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
29 września 2022 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

27-02-2020 | 10:02

HitPlanetarne powroty! Zobaczcie jacy artyści goszczą u nas z nowymi singlami!

Jedni debiutowali u nas kilka lat temu. Drudzy będąc jeszcze na liście...proponują już kolejny singiel!


Ta dziewczyna niemal w kilka dni od premiery błyskawicznie pokonywała kolejne szczeble HitPlanetarnej listy. Było to dokładnie latem 2015 roku. Po gorącym singlu Caliente, Rawanne wydała jeszcze kilka nagrań - w tym utwór Leh, również prezentowany na antenie Muzycznego Radia. Po krótkiej przerwie rumuńska wokalistka powraca z nowym numerem YOU!

RAWANNE: rumuńska wokalistka o orientalnych korzeniach. Gdy nie śpiewa...pracuje w radiu. Ma swoją autorską audycję w jednej z najpopularniejszych, rumuńskich rozgłośni radiowych ProFM. Swoimi singlami niejednokrotnie zdobyła sam szczyt europejskich list przebojów m.in. w Hiszpanii, Turcji, czy w Polsce. Jej najnowszy utwór YOU to kombinacja muzyki dance z regionalnymi elementami. Za produkcję odpowiada BlackJack Records.

____________________________________________

Josh Cumbee to bez dwóch zdań jeden z najlepszych męskich głosów. Poznaliście go na HitPlanecie nieco ponad dwa lata temu u boku Armina van Buurena. To właśnie z królem muzyki trance, amerykański wokalistka, autor teksów i multi-instrumentalista nagrał hit Sunny Days.

Niedawno znów zagościł na naszej liście w towarzystwie innego znanego DJ-a i producenta - Fedde Le Grand. Josh uwielbia współpracę z tak doświadczonymi artystami, ale marzy również o solowej karierze. Sound of Your Name to jego pierwszy krok w tym temacie.

____________________________________________

Projektu Marnik bliżej przedstawiać nie trzeba. Panowie bardzo często pojawiają się na HitPlanecie i to z samymi hitami! Nagrywali już z KSHMR (Bazaar, Alone), Steve Aoki (Supernova). Made of Stars to ich najnowsze dzieło, w którym wokalnie udzieliła się, pochodząca z Holandii - PollyAnna.