105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 października 2022 - sobota | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 października 2022 - sobota | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
01 października 2022 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

19-03-2020 | 12:03

Odwołana premiera, dwa nowe single...co nowego w muzycznej branży?

R3HAB wydał aż dwa nowe utwory! Igor Herbut przesuwa premierę płyty, a Fidel Wicked zapowiada nowy album.


R3HAB x GATTÜSO - Creep (CYB3RPVNK) - to nagranie już wczoraj doczekało się swojej PREMIERY na HitPlanecie, a w sieci znajdziecie także #video do drugiego nowego singla od Fadila - Where You Wanna Be ft. Лена Темникова.

???? Creep (CYB3RPVNK) // Do usłyszenia dziś na HitPlanecie.
???? Where You Wanna Be // https://youtu.be/mHnhdfG0w6E

........................................................................

Program The Four - Bitwa o sławę, gdzie w jury zasiadał m.in. Igor Herbut z oczywistych powodów został zawieszony. Przesunięta została także premiera solowego albumu Igora.
Chrust” pali się czasem powoli... czasem musi wyschnąć." - Napisał Igor na sowim profilu. Nowa data przypada na 08.05.2020.

........................................................................

Fidel Wicked już jakiś czas temu zaszył się w studiu. Sporadycznie podrzucał fanom wieści co u niego słychać, aż w końcu podzielił się tą wiadomością - album Fight For Fidelity ujrzy światło dzienne 17. kwietnia. Wcześniej jednak spodziewajcie się promującego go singla pod nazwą Where Do I Go?

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na zewnątrz

zapowiedź igor herbut r3hab chrust gattuso cyb3rpvnk creep where you wanna be fidel wicked fight for fidelity przesunięta premiera odwołany album anulowana premiera