105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 października 2021 - piątek | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 października 2021 - piątek | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei

Informujemy, że sygnał Muzycznego Radia testowo osiągalny jest w systemie DAB+ na kanale 10C (2 nadajniki) w woj. opolskim i na kanale 10B w woj. małopolskim. Od 28 września pracują w woj. śląskim 2 nadajniki na kanale 5B.                  

Breaking News
22 października 2021 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

28-04-2020 | 15:04

Viki Gabor: nowy singiel zapowiedzią debiutanckiej płyty?

Niedawno w Muzycznym Radiu miała miejsce gorąca premiera nowego singla od Viki Gabor! Wokalistka potwierdziła, że jej debiutancki album pojawi się już niebawem.


#Getaway to trzeci singiel na koncie młodej artystki. Po eurowizyjnym hicie Superhero i przebojowym numerze Ramię w ramię (ft. Kayah), przyszła pora na współpracę z twórcą hitów Zary Larsson i The Chainsmokers. Teledysk powstał w miejscu, w którym kiedyś swój singiel zobrazowały Beyonce i Lady Gaga (Telephone).

Za reżyserię obrazka odpowiada Dawid Krępski, reżyser współpracujący m.in. z Netflixem czy Drew Barrymore, a choreografię układał Alek Paliński – tancerz i choreograf, który współpracował m.in. z Celine Dion, Jessie J czy Ditą von Teese.

Źródło zdjęcia: Materiały prasowe / Universal Music Polska.

Ten utwór jest dla mnie niezwykły. Od momentu, kiedy usłyszałam go po raz pierwszy, wiedziałam że będę chciała żeby każdy go znał! Praca na planie teledysku była niezwykła przygodą, od wylotu do Los Angeles, aż po pokój, w którym kiedyś przebywała Beyonce! Moje marzenia się spełniają, teledysk jest dokładnie taki jak bym chciała i mam nadzieję, że wszystkim się spodoba. Pamiętajcie, zawsze jest dobry czas na spełnianie swoich marzeń! - mówi Viki

Wokalistka w jednym z ostatnich wywiadów przyznała także, że obecną kwarantannę wykorzystuje na tworzenie nowych piosenek. Prace nad debiutanckim albumem trwają w domowych warunkach, ale premiera całego wydawnictwa jest już tylko kwestią czasu.

HitPlaneta Nowy singiel debiutancki album Universal Music Polska debiutancka płyta viki gabor superhero kayah getaway viki gabor nowy singiel ramię w ramię viki gabor wydała nowy utwór viki gabor zara larsson