105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 października 2022 - niedziela | Imieniny: Teofila, Dionizego, Sławomira
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 października 2022 - niedziela | Imieniny: Teofila, Dionizego, Sławomira

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
02 października 2022 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

14-06-2020 | 18:06

Tom Staar remiksuje dla Ferry'ego Corstena.

Nie każdy wie, że branie się za remiks, nie jest taką prostą i oczywistą sztuką. Klucz do sukcesu tkwi w tym, aby zachować oryginalność danego utworu czy płyty.


Okazuje się jednak, że powiedzieć, iż Tom Staar jest bardzo zdolny w tym temacie, to jak powiedzieć za mało.  Wystarczyła chwila od podpisania kontraktu z Armadą Music, a ten DJ i producent udowadnia, że stać go na naprawdę wiele doskonałych rzeczy. Jakiś czas temu jego nazwisko stało się jeszcze bardziej rozpoznawalne dzięki współpracy z Arminem van Buurenem przy nagraniu Still Better Off. Aktualnie Tom wziął na tapetę produkcję uwaga…..Ferry’ego Corstena z 2002 roku. A dokładniej mowa o numerze Punk. To już 20. rocznica wydania tego kawałka.

„Byłem wielkim fanem tego nagrania. Skorzystałem więc z okazji, aby go zremiksować – wyjaśnia Tom – muzyką trance zacząłem interesować się na początku 2000 roku. Ferry Corsten był wtedy moją inspiracją, nagrywał nawet ze wszystkimi moimi ulubionymi artystami.”

 

A co na to sam Ferry Corsten?

"Tom nadał temu nagraniu świetnego, nowego smaku. Bardzo podoba mi się jak subtelnie wplótł w niego style różnych gatunków. Nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł grać ten numer na żywo."

 

armada music ferry corsten dmc news ferry corsten tom staar remix tom staar punk