105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 czerwca 2023 - czwartek Imieniny: Medarda, Maksyma, Seweryna

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Muzyczne Radio RELAX

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 czerwca 2023 - czwartek Imieniny: Medarda, Maksyma, Seweryna

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
08 czerwca 2023 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1600169641

HitPlanetarna premiera: PIN po 17:00 w Muzycznym Radiu!

Pamiętacie takie hity, jak Niekochanie, Konstelacje, czy Bo To Co Dla Mnie? Po wielu latach nieobecności, zespół PIN wraca z nowym singlem!


"Samotny dryf" to nowy rozdział w karierze zespołu z Chorzowa. Już dziś między 17:00 a 20:00 na HitPlanecie usłyszycie ich najnowszy utwór, który zakwalifikował się do tegorocznego koncertu Premier podczas KFPP w Opolu.

Andrzej, Alek i Sebastian otrzymali duże wsparcie od fanów podczas tego koncertu. Od dziś fani znów będą mogli głosować na swój ulubiony zespół, tym razem na listach przebojów Muzycznego Radia. 

KILKA SŁÓW PRZYPOMNIENIA: 

PIN to projekt stworzony przez trzech przyjaciół - wokalistę Andrzeja Lamperta, grającego na instrumentach klawiszowych Aleksandra Woźniaka i gitarzystę Sebastiana Kowola. Trzy indywidualności połączyła wspólna pasja - chęć profesjonalnego tworzenia piosenek, które będą wypadkową ich artystycznych zainteresowań. Wszyscy trzej solidarnie komponują i piszą teksty swoich utworów. 

Obserwujcie profil zespołu i bądźcie na bieżąco:

:: FACEBOOK - KLIK :: 

_______________

Zdjęcie główne: Weronika Pośpiech

muzyczne radio HitPlaneta premiera głosowanie pin samotny dryf pin muzyczne radio pin na hitplanecie andrzej lampert sebastian kowol aleksander woźniak