105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

13-06-2018 | 10:06

PREMIERA: Blank & Jones, Emma Bale, Hugel

Kolejny HitPlanetarny przegląd nowości za nami. Do poczekalni trafiło kilkanaście nowych utworów. Sprawdźcie co polecamy Waszej uwadze.


Po udanej promocji kolejnej odsłony albumu Milchbar Seaside Sessions 10, Blank & Jones robią krótką pauzę od chilloutowych brzmień i prezentują nowiutki singiel "One". Inspirowany klimatem rodem z Ibizy, supportowany m.in. przez Above & Beyond, Sascha Braemer, Sasha, Roger Sanchez, Kenneth Bager i wielu innych. 

****************

Jeśli zapytacie nas jak bardzo czekaliśmy na powrót Emmy Bale nie zamierzamy się wykręcać i zaprzeczać, bo tęskniliśmy za nią ogromnie. Jej ciepły wokal, w którym rozkochała nas przebojem Fortune Cookie wciąż można usłyszeć na antenie naszej stacji. A teraz będzie on pojawiał się jeszcze częściej, bo belgijska wokalistka wydała kolejny singiel. "Jestem aktualnie na rozdrożu swojej kariery i muszę zadecydować, w którym kierunku chcę pójść dalej, Czuję, że ta piosenka jest oznaką czegoś nowego" - zapowiada Emma. 

*************

Jak współpracować to tylko z najlepszymi. Takiego założenia mocno trzyma się francuski DJ i producent Hugel. Co lubi najbardziej? Łączyć muzykę elektroniczną z hip-hopem i obserwować, jak muzyka płynąca z jego konsoli zachęca do tańca wszystkie panie na parkiecie. Remiksował już m.in. dla Robina Schulza i Davida Guetty, nagrywał z Jasmine Thompson, a do HitPlanetarnej poczekalni nie z Alokiem, a z Taio Cruzem Hugel wpada narobić fajnego zamieszania nagraniem Signs.

 

HitPlaneta premiery Taio Cruz Hugel Emma Bale Blank & Jones