105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 września 2022 - piątek | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

HIT-TYP
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 września 2022 - piątek | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
30 września 2022 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

20-11-2020 | 17:11

Christopher Damas nowym artystą w Spinnin Records!

Rosyjski DJ i producent jest zwycięzcą konkursu Demo Drop XXL organizowanego przez Spinnin. Wśród jurorów znalazł się m.in. Tiesto!


Ekskluzywna premiera tego wieczoru na HitPlanecie należy do Christophera Damasa z nagraniem Mr. Colin. To zwycięzca specjalnego konkursu Demo Drop XXL, przeprowadzonego przez Spinnin Records w październiku tego roku. W związku z odwołaniem Amsterdam Dance Event – chcieliśmy dać młodym DJ-om i producentom szansę na poszerzenie wiedzy o produkcji i biznesie muzycznymmówią organizatorzy. Młode talenty przygotowywane były przez wiele znanych gwiazd. Później konkursowicze mieli zaprezentować swoje produkcje konkursowe, ostatecznie oceniane przez jury, w którym zasiedlił m.in. Tiesto i Chico Rose.

Zwycięzcą kontraktu promocyjnego ze Spinnin Records okazał się rosyjski DJ i producent – Christopher Damas. Artysta muzyką zajmuje się już od blisko dekady, ale to współpraca ze Spinnin okaże się dla niego najbardziej przełomowym wydarzeniem w karierze. 

KIM JEST CHRISTOPHER DAMAS ?

Tak naprawdę nazywa się Semyon. Urodził się i mieszka w Moskwie. Ma 33 lata, a muzyką zajmuje się już od 10 lat. Swoje pierwsze piosenki zaczął pisać około 6 lat temu i tak stopniowo nabierał doświadczenia w tworzeniu muzyki. Muzyka jest dla niego jednocześnie zawodem, i jak mówi – miłosnym uniesieniem. Rosyjskie stacje radiowe znają go bardzo dobrze. W Europie zyskuje popularność w sieci.

„To dla mnie zaszczyt, że ludzie słuchają mojej muzyki. Kilka z moich nagrań zostało już kiedyś wydanych w Spinnin Talent Pool. Współpracowałem już z wytwórniami ZeroCool i Hexagon, a na początku 2021 roku mój nowy numer ukaże się za sprawą DharmaWorldWide."

„Bardzo cieszę się, że udało mi się wygrać w globalnym konkursie na tak dużą skalę. Dzięki Tiesto i całemu zespołowi Spinnin Records będę mógł wydawać swoje nagrania w ich firmie. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie i oddali na mnie swój głos. Wydać coś pod opieką Spinnin od dawna było moim marzeniem.”

Nagranie Mr. Colin usłyszycie codziennie na HitPlanecie w Muzycznym Radiu!

Bądź na bieżąco: FACEBOOK | INSTAGRAM

___________________________

Źródło: materiały prasowe / Spinnin Records