105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 czerwca 2023 - sobota Imieniny: Leszka, Tamary, Karola

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Festiwal Hitów

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 czerwca 2023 - sobota Imieniny: Leszka, Tamary, Karola

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
03 czerwca 2023 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1609586360

[WYWIAD] Mikolas Josef gościem specjalnym Muzycznego Radia!

Niedawno Mikolas Josef przyjął nasze zaproszenie do HitPlanetarnego spotkania. Przegapiliście rozmowę z Mikolasem na antenie Muzycznego Radia? Nic straconego.


Mikolas Josef to czeski wokalista, muzyk, autor tekstów i model. W 2018 roku reprezentował Czechy podczas 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Później m.in. w Polsce zrobiło się o nim głośno m.in. za sprawą hitów Acapella, Colorado i najnowszego - LaLaLaLa.

W trakcie naszego wywiadu powspominaliśmy z artystą początki jego kariery. Mikolas zdradził nam, jaką drogę przeszedł, aby znaleźć się w tym miejscu, w jakim jest teraz. Jakie ma kolejne, muzyczne plany i co chce wyrazić poprzez swoją muzykę? Posłuchajcie: 

:: CZĘŚĆ 1 ::

:: CZĘŚĆ 2 ::

Rozmawiała: Anna Imiołek

MIKOLAS JOSEF W SIECI: 
https://www.instagram.com/mikolasjosef
https://www.facebook.com/mikolasjosef
https://www.twitter.com/mikolasjosef
www.mikolasjosef.com

muzyczne radio HitPlaneta interview Polska w Polsce Magic Records wywiad mikolas josef mikolas josef poland mikolas josef wywiad acapella colorado lalala