105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Artura, Brunona
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Artura, Brunona

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

18-01-2021 | 11:01

Organek wydał nowy singiel! KSHMR zapowiada debiutancki album!

Dzieje się na rynku muzycznym! Tomasz i zespół Organek z nowością w naszej stacji! KSHRM z zapowiedzią pierwszej studyjnej płyty!


_______________________________

Miała być książka. Miała być kolejna płyta. Tymczasem kwartet Organek z Tomaszem na czele rozpoczyna nowy rok od singla Walcz. To opowieść o ludziach, którzy w ostatnich miesiącach, z powodu pandemii doświadczyli jakiegoś kryzysu psychicznego. Wokalista apeluje – musimy walczyć o siebie, nikt za nas tego nie zrobi. Nagranie jest częścią akcji informacyjnej Środowiskowych Centrów Zdrowia Psychicznego. Do usłyszenia u nas na TOP30.PL. 

_______________________________

Koniec oczekiwania! Po dwóch latach intensywnych przygotowań, KSHMR wydaje debiutancki album i zapewnia, że może to być jedno z najlepszych wydawnictw muzyki elektronicznej wszech czasów! Artysta nieskromnie zaznaczył, że cały materiał wyszedł mu niezwykle ambitnie i odważnie dodał, że nikt inny nie jest w stanie zabrać słuchaczy w taką podróż, jak on. Taka opinia spotkała się z mieszanymi odczuciami internautów, my jednak ocenę zostawimy sobie na moment po przesłuchaniu płyty.

Nowy singiel debiutancki album TOP30PL KSHMR singiel debiutancka płyta tomasz organek muzyczne radio music news kshmr 2021 organek walcz kshmr debiutuje z płytą nowa płyta kshmr w 2021 organek planuje nowy album organek 2021 walcz