105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 października 2021 - wtorek | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 października 2021 - wtorek | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

Informujemy, że sygnał Muzycznego Radia testowo osiągalny jest w systemie DAB+ na kanale 10C (2 nadajniki) w woj. opolskim i na kanale 10B w woj. małopolskim. Od 28 września pracują w woj. śląskim 2 nadajniki na kanale 5B.                  

Breaking News
26 października 2021 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

19-01-2021 | 11:01

Why Don't We wydają album, za którego produkcją stoją Timbaland i Skrillex!

Materiał „The Good Times and The Bad Ones” złożony został z 10 utworów, będących delikatnym eksperymentem w karierze chłopaków.


______________________________________

Źródło zdjęcia: materiały prasowe / Warnes Music Poland

Grupa Why Don't We wydała właśnie drugi album, "The Good Times and The Bad Ones". Napisany i wyprodukowany przez muzyków materiał, pomogli oszlifować Travis Barker ("Slow Down", "Lotus Inn", "Look At Me"), Skrillex ("For You") oraz Timbaland ("Stay"). Składający się z 10 utworów zestaw otwiera nowy rozdział w karierze zespołu, łącząc muzykalność ze śmiałymi eksperymentami. Płyta "The Good Times and The Bad Ones" ukazuje się wraz z klipem do pełnej emocji ballady "Grey", która prezentuje nowe oblicze formacji.


"Pisanie i produkowanie własnej muzyki daje mnóstwo satysfakcji" - wyjaśnia Corbyn Besson. "Przez ostatnie cztery lata staliśmy się na tyle pewni siebie, że postanowiliśmy wymyślić się na nowo i zostać kapelą, jaką zawsze chcieliśmy być".

"Nadszedł czas, byśmy zrobili wszystko od początku do końca sami" - dodaje Daniel Seavey. "To nasze pomysły, melodie, przemyślenia".

Premierę albumu Why Don't We uczcili, występując z singlem "Lotus Inn" w programie "The Late Late Show with James Corden". W planach jest ponadto udział w programach "Good Morning America", "The Kelly Clarkson Show", "The Ellen DeGeneres Show" i  "Jimmy Kimmel Live!".


Z płyty "The Good Times and The Bad Ones" pochodzi przebój "Fallin' (Adrenaline)", który zgromadził ponad 100 milionów streamów, a towarzyszący mu klip ma 23 miliony odsłon. Singiel znakomicie poradził sobie na listach przebojów. Wydawnictwo promowały również klipy do piosenek  "Lotus Inn" oraz "Slow Down" (w drugiej z nich wykorzystano sample klasyka "1979The Smashing Pumpkins).

________________

Źródło: Warner Music Poland

muzyczne radio nowa płyta album music news muzyczne radio music news warner music poland fallin why don't we the good times and the bad ones skrillex timabaland why don't we nagrywali z timbalandem why don't we i timbaland why don't we skrillex grey