105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 września 2022 - środa | Imieniny: Wacława, Tymona, Marka

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Noc na HitPlanecie
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 września 2022 - środa | Imieniny: Wacława, Tymona, Marka

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
28 września 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

21-01-2021 | 12:01

KOMODO wysyłają Wam muzycznego anioła!

Nowy rok równa się premierowy i jakże zaskakujący singiel od formacji KOMODO. Słychać w nim tęsknotę DJ’skiego trio do powrotu imprez klubowych.


_______________________________

Źródło: Sony Music Poland

W nowym roku formacja KOMODO wysyła nam Anioła na te ciężkie czasy. "Send Me An Angel" - to najnowszy utwór tej grupy, w którym muzycznie słychać tęsknotę dj'skiego trio do czasów sprzed pandemii.

Na nagranie składają się: nowoczesne klubowe brzmienie i aksamitny wokal amerykańskiej wokalistki Courtney Drummey (która współpracowała z Komodo przy utworze „Run 2 You”).

"Send Me An Angel" to utwór, który ma dać nadzieję na powrót do normalności oraz do imprez w klubach i na eventach. 

Wysyłamy w świat Anioła nadziei i wierzymy, że wkrótce ten utwór opanuje pełne parkiety taneczne. Trzeba w końcu myśleć pozytywnie, że to wkrótce nastąpi - tak twierdzą Jonasz, Darek i Tomek z Komodo.

Czas pokaże czy ten utwór ma szansę osiągnąć sukces poprzednich utworów tej formacji. Największy hit Komodo "(I Just) Died In Your Arms" osiągnął już status 4-krotnej platyny, a video ma już ponad 130 milionów wyświetleń na YouTube. Póki co na numer "Send Me..." możecie już głosować w trakcie HitPlanetarnych lądowań! 

HitPlaneta Nowy singiel Sony Music Poland Komodo muzyczne radio music news send me an angel komodo 2021 zespół komodo formacja komodo anioł komodo wydali nowy singiel Courtney Drummey komodo i Courtney Drummey nowość od komodo