105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 stycznia 2022 - środa | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Gramy, bo kochamy muzykę!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 stycznia 2022 - środa | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
19 stycznia 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

22-01-2021 | 11:01

R3hab & Marnik, Fedde Le Grand & 22Bullets, Yves V - PREMIEROWO na HitPlanecie!

Piątkowe wydanie HitPlanety obfitować będzie w premiery od duetów: R3hab & Marnik, Fedde Le Grand & 22Bullets. Yves V także pojawi się z czymś nowym!


Zdaniem wielu, to połączenie było tylko kwestią czasu! R3hab wchodzi w nowy rok we współpracy z twórcami ubiegłorocznych hitów radiowych, włoskim duetem MARNIK! 

"Cieszę się, że rozpoczynam 2021 rok właśnie tym singlem. Bardzo czekałem na tę możliwość, odkąd razem z Marnik zremiksowaliśmy All Around The World." - mówi R3hab.

Marnik dodają: Candyman to dla nas szczególne nagranie. Opowiada o naszych emocjach i marzeniach, w których wszystko wydaje się niewinne i magiczne. Chcemy Was zabrać do bajkowej krainy pełnej kolorów, słodyczy i radości. 

Po tym jak wydane w minionym roku, utwory: Butterfly, Dalida, One More Dance, czy Smells Like Teen Spirit zyskały wiele milionów odsłon i stały się radiowymi hitami, nie mamy wątpliwości, że Candyman odniesie podobny sukces! 

__________________________________

Pora zrobić BANG BANG na listach przebojów! Z takim motywem Fedde Le Grand wita się ze swoimi słuchaczami w pierwszy miesiąc tego roku i zapowiada, że to nie koniec niespodzianek z jego studia. Póki co europejskie stacje radiowe dostały znak-sygnał, że na horyzoncie pojawia się duet, który celuje prosto w podium wszystkich list przebojów.

Fedde połączył siły z 22Bullets. Tego artystę bardzo dobrze znacie już z naszej anteny. Solo i u boku Timmy'ego Trumpet, Vinai, czy R3hab, 22Bullets wielokrotnie stacjonował w HitPlanetarnym zestawieniu. Dziś premierowo usłyszycie obu twórców we wspólnym singlu!

__________________________________

Po świetnie przyjętych singlach: Home Now, Halfway, Not So Bad, belgijski DJ i producent Yves V idzie za ciosem! Kilka dni temu na jego social mediach ruszyła akcja promocyjna, zwiastująca nową produkcję. Wiele wskazuje na to, że rozniesie się ona szerokim ECHEM, zyskując na popularności! Doskonałe nagranie, otwierające pierwszy, muzyczny rozdział Yves V w obecnym roku, usłyszycie premiero w Muzycznym Radiu, dziś po 17:00! 

Jesteście gotowi na tę premierę? - pyta YVES V na swoich profilach - po przesłuchaniu, koniecznie zostawcie mi komentarz z opinią! 

sony music muzyczne radio Fedde Le Grand HitPlaneta premiera Poland Spinnin Records yves v universal music r3hab marnik cyb3rpvnk warner music polska r3hab & marnik fedde le grand & 22Bullets 22 Bullets candyman bang bang echo Signatune