105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 października 2021 - poniedziałek | Imieniny: Juliana, Łukasza
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 października 2021 - poniedziałek | Imieniny: Juliana, Łukasza

Informujemy, że sygnał Muzycznego Radia testowo osiągalny jest w systemie DAB+ na kanale 10C (2 nadajniki) w woj. opolskim i na kanale 10B w woj. małopolskim. Od 28 września pracują w woj. śląskim 2 nadajniki na kanale 5B.                  

Breaking News
18 października 2021 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

25-01-2021 | 12:01

HitPlanetarne PREMIERY: INNA, Tungevaag, Dubdogz

Wyobrażacie sobie poniedziałek bez nowości? My absolutnie nie! Dziś na HitPlanecie nowe single zaprezentują: INNA, Tungevaag i Dubdogz!


________________________________

Źródło: materiały prasowe. Global Records Polska / Spinnin Records

Zwykle bywa tak, że to weekend obfituje w najlepsze, premierowe tracki. Nikt jednak nie powiedział, że nowy tydzień nie może rozpocząć się od nagrań najwyższej jakości brzmienia!

INNA - Flashbacks 

[Global Records Polska]

Jakiś czas temu wspominaliśmy Wam, że INNA wydała kolejną płytę. Piosenka „Flashbacks” znajduje się na albumie „Heartbreaker”, który zawiera 10 utworów, napisanych i wyprodukowanych w Dance Queen’s House. Artystka spędziła tam 3 tygodnie w izolacji z najlepszymi producentami i tekściarzami, podczas których pracowali nad wydanym niedawno albumem.  

________________________________

Tungevaag - Woke Up In India

[Spinnin' Records]

Tungevaag żegna 2020 rok energetycznym dancepopowym numerem Woke Up In India. Norweski DJ i producent pod wcześniejszymi singlami zdobywał 6 milionów odtworzeń w ciągu miesiąca! Teraz artysta wtrącił w swój nowy utwór indyjski klimat i sitar, jako instrument przewodni. 

________________________________

Dubdogz, Mariana Bo, Flakkë - Drop It (feat. Luisah)

[Spinnin' Records]

Te skrzypce są nie z tego świata! Takie kosmiczne i zachwycające dźwięki zaproponowali panowie z duetu Dubdogz, a zachwytom w komentarzach nie ma końca! Pokażcie to nagranie wszystkim znajomym - apelują na social mediach - niech melodia niesie się w świat! Nagranie Drop It może okazać się dla chłopaków udanym rozpoczęciem muzycznego, nowego roku.

DO USŁYSZENIA DZIŚ PO 17:00 NA HITPLANECIE!

muzyczne radio HitPlaneta Poland premiery Inna nowości Spinnin Records 2021 global records polska dubdogz drop it tungevaag woke up in india flashbacks hitplanetarne premiery