105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

01-02-2021 | 11:02

Nowość od Dennisa Lloyda!

Wielokrotnie wyróżniany platynowymi certyfikatami, multiinstrumentalista, Dennis Lloyd podzielił się utworem zatytułowanym „Anxious”.


_______________________________

Źródło: Sony Music Poland

Jest to pierwszy singiel zapowiadający jego debiutancki album, którego premiera zapowiedziana jest na 2021. Utwór ukazuje wrażliwą stronę artysty i opowiada o problemie samotności, zagubienia oraz depresji. 

W 2019 roku ukazała się debiutancka EP-ka Dennisa Lloyda „Exident”. Wiodący singiel „Never Go Back” wylądował na playliście Spotify Today’s Top Hits w dniu premiery kawałka. Magazyn Forbes napisał o artyście: Lloyd w kreatywny sposób miesza elementy popu, R&B, rocka i reggae tym samym przełamując światowe bariery i granice.

 
 
W trakcie trasy „Never Go Back Tour” Dennis Lloyd zagrał między innymi podczas takich wydarzeń jak: Coachella Valley Music & Arts Festival, New York City’s Governor’s Ball, czy Firefly Music Festival. Ostatniej jesieni podczas trasy „The Never Go Back Tour: Part III” artysta zagrał w 16 europejskich krajach.

 

muzyczne radio HitPlaneta Sony Music Poland debiutancki album nowa płyta music news muzyczne radio music news dennis lloyd anxious nowy singiel dennis lloyd