105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 marca 2023 - wtorek Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 marca 2023 - wtorek Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
28 marca 2023 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1613041193

Smith & Thell wydali album!

Jeden z najbardziej lubianych przez Polaków duetów wreszcie zaprezentował swój nowy album „Pixie’s Parasol”!


__________________________________

Źródło: Sony Music Poland

„Już wyszedł. Łącznie tworzyliśmy ten album przez ponad trzy lata. Wiele się wydarzyło od naszej pierwszej płyty „Soulprints”. Na początku ten krążek nie miał prawie żadnych słuchaczy, ale po jakimś czasie ludzie nas znaleźli i wydawało się, że dalej nas znajdują poprzez te piosenki. Od premiery „Soulprints” dojrzeliśmy i staliśmy się mniej nastolatkami, bardziej dorosłymi. Nasza kariera wystartowała, byliśmy miesiącami w trasach koncertowych, przestaliśmy być parą, ale staliśmy się najlepszymi przyjaciółmi, wygraliśmy Szwedzkie Grammy i przeszliśmy przez wyniszczającą stratę bliskich nam osób. Podczas tych wszystkich zdarzeń, to muzyka nas trzymała razem, jako jednostki i jako zespół. „Soulprint” było o celebrowaniu zarówno wzlotów i upadków w naszym życiu, o tym, że ktoś kogo kochaliśmy odszedł. Pisanie piosenek to nasz dziennik i to życie decyduje jakie piosenki powstaną. Może dlatego nie powinniśmy się dziwić, że ta płyta zadaje wielkie pytania o życiu i śmierci.

Nie powinno też dziwić, że w tych czasach trochę zagubiliśmy się w przestrzeni, nazwaliśmy album tak jak psychodeliczne grzyby i napisaliśmy piosenki o autach jadących przez galaktyki. W końcu zaatakował nas mały wirus, co dało nam jeszcze więcej czasu na rozmyślania.
Na kilka piosenek będziecie jeszcze musieli chwilę poczekać. Dla tych, którzy byli wystarczająco cierpliwi, żeby to wszystko przeczytać, możemy tylko powiedzieć, że to tylko początek albumu „Pixie’s Parasol”.
Kochamy Was, Smith & Thell”
__________________________________________
 
TRACKLISTA:
  1. Radioactive Rain
  2. Year of the Young
  3. Forgive Me Friend
  4. Nangilima
  5. Alice
  6. Goliath
  7. Hotel Walls
  8. Yatzy
  9. Telephone Wires
  10. Parallel Universe

__________________________________________

Sony Music Poland nowa płyta album tracklista kup smith & thell pixie's parasol radioactive rain year of the young forgive me friend album smith & thell