105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 czerwca 2023 - niedziela Imieniny: Kwiryny, Franciszka
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 czerwca 2023 - niedziela Imieniny: Kwiryny, Franciszka

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
04 czerwca 2023 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1614598641

GRAMY DZIŚ CO GODZINĘ - KADEBOSTANY I COLDABANK

Oto kolejne nowości, które polecamy Waszej uwadze!


___________________________________________

Kadebostany wkracza w 2021 rok z długo wyczekiwanym singlem „Take Me To The Moon”. Dzięki swemu subtelnemu urokowi, utwór ten nosi znamiona uznanego już mistrzostwa Kadebostany w zakresie współczesnego popu.
Mający na swoim koncie kilka singli z pierwszych miejsc list przebojów, a niewpisujący się w jeden konkretny gatunek producent i kompozytor Guillaume de Kadebostany, prezentuje „Take Me To The Moon”- popową piosenkę z wyjątkowym charakterem. To zapadający w pamięć utwór, w którym dźwięki gitary, odważne bity i elektroniczne krajobrazy łączą się płynnie, tworząc ponadczasowe melodie, wzmocnione wysublimowanym głosem Valerii Stoica.

POLECA: ROTON MUSIC POLAND

___________________________________________

Coldabank i Freedo stworzyli utwór pod nazwą I Just Wanna Dance. To nagranie, które opowiada o czasach, w których żyjemy. Powstał już podczas pierwszego lockdownu w Wielkiej Brytanii, kiedy producent i wokalista - Coldabank - przebudził się się w nocy z gotowym refrenem w głowie. W zaciszu sypialni szybko zaczął nagrywać. Kolejne prace nad utworem przeniosły się już na internetowe spotkania z Freedo. Singiel oddaje frustracje artystów, związaną z brakiem imprez, izolacją, tęsknotą za bliskimi i normalnością. 

POLECA: WARNER MUSIC POLAND

Magic Records warner music poland kadebostany take me to the moon valeria stoica coldabank freedo i just wanna dance roton music poland