105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

01-03-2021 | 12:03

GRAMY DZIŚ CO GODZINĘ - KADEBOSTANY I COLDABANK

Oto kolejne nowości, które polecamy Waszej uwadze!


___________________________________________

Kadebostany wkracza w 2021 rok z długo wyczekiwanym singlem „Take Me To The Moon”. Dzięki swemu subtelnemu urokowi, utwór ten nosi znamiona uznanego już mistrzostwa Kadebostany w zakresie współczesnego popu.
Mający na swoim koncie kilka singli z pierwszych miejsc list przebojów, a niewpisujący się w jeden konkretny gatunek producent i kompozytor Guillaume de Kadebostany, prezentuje „Take Me To The Moon”- popową piosenkę z wyjątkowym charakterem. To zapadający w pamięć utwór, w którym dźwięki gitary, odważne bity i elektroniczne krajobrazy łączą się płynnie, tworząc ponadczasowe melodie, wzmocnione wysublimowanym głosem Valerii Stoica.

POLECA: ROTON MUSIC POLAND

___________________________________________

Coldabank i Freedo stworzyli utwór pod nazwą I Just Wanna Dance. To nagranie, które opowiada o czasach, w których żyjemy. Powstał już podczas pierwszego lockdownu w Wielkiej Brytanii, kiedy producent i wokalista - Coldabank - przebudził się się w nocy z gotowym refrenem w głowie. W zaciszu sypialni szybko zaczął nagrywać. Kolejne prace nad utworem przeniosły się już na internetowe spotkania z Freedo. Singiel oddaje frustracje artystów, związaną z brakiem imprez, izolacją, tęsknotą za bliskimi i normalnością. 

POLECA: WARNER MUSIC POLAND

Magic Records warner music poland kadebostany take me to the moon valeria stoica coldabank freedo i just wanna dance roton music poland