105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Artura, Brunona
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Artura, Brunona

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

16-03-2021 | 11:03

HitPlanetarna Premiera: Juli Chan z nagraniem od Cleo!

Zmysłowa i romantyczna Julia Chmielarska prezentuje „Zniknę Z Tobą” – przepiękną balladę, napisaną specjalnie dla niej przez CLEO.


_________________

Źródło: Materiały prasowe / Agora Muzyka

Juli Chan - uczestniczka drugiej edycji The Voice Kids, może liczyć na wielkie serce i kompozytorski talent CLEO. Dzięki współpracy z trenerką, młoda wokalistka ma szansę na rozwój swojej kariery muzycznej.

W „team CLEO” jest się na zawsze, zwłaszcza wtedy, kiedy światła sceny gasną i kończy się przygoda w programie. - mówi CLEO

MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO USŁYSZENIA...

Mam nieustające wsparcie od mojej trenerki CLEO. Napisała dla mnie „Zniknę Z Tobą” – pokochałam tę przepiękną, romantyczną piosenkę od pierwszego odsłuchu. Dziś z przejęciem prezentuję ją publiczności. Dzięki swoim mądrym radom i doświadczeniu, CLEO pomaga mi też spoglądać na świat w kontekście moich muzycznych wyborów. #TeamCleo4Ever – powiedziała Juli Chan.

KILKA SŁÓW WIĘCEJ O JULI...

Julia Chmielarska to eteryczna i dziewczęca wokalistka, od 2020 roku występująca pod pseudonimem Juli Chan. Ma siedemnaście lat i trzynastoletnie doświadczenie sceniczne. Od najmłodszych lat brała udział w zajęciach wokalnych, a swoje umiejętności prezentowała na scenach konkursów i festiwali. Rozpoznawalność zyskała jednak w drużynie CLEO w muzycznym talent-show The Voice Kids 2. 31 grudnia 2020 ukazał się debiutancki singiel Juli Chan pod tytułem „Miło Mi Cię Poznać”. W teledysku do tego utworu, Julia Chmielarska tworzy świat Juli Chan - w którym, niezależnie od wieku, każdy może odnaleźć swoje wspomnienia, związane z początkowymi chwilami zauroczenia. Pod koniec 2020 roku została okrzyknięta „Polską Arianą Grande” po tym jak w przededniu prezentacji autorskiego materiału, złożyła hołd swojej wieloletniej mentorce i muzycznej inspiracji, z głębi serca interpretując utwór „Bad Idea”.

PREMIERA W MUZYCZNYM RADIU DZIŚ PO 17:00 NA HITPLANECIE...

Zniknę Z Tobą” to przepiękna, romantyczna ballada, z melodyjnym, wpadającym w ucho refrenem. To muzyczne, intymne wyznanie miłości, opowiedziane przez zakochaną kobietę. „Już się nie boję, kiedy stoję przy Tobie, nie zamienię Ciebie, wszystko mam”. Usłyszycie je dziś PREMIEROWO w Muzycznym Radiu!

muzyczne radio HitPlaneta premiera Nowy singiel Cleo The Voice Kids premierowo the voice of juli chan zniknę z tobą radiowa juli chan w muzycznym radiu juli chan na hitplanecie juli chan i cleo team cleo drużyna cleo jury julia chmielarska