105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
04 października 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

11-04-2021 | 13:04

HitPlanetarne nowości - sprawdź co polecamy na antenie Muzycznego Radia!

Vanotek ft. Denitia, Sylwia Grzeszczak, R3hab & Andy Grammer, Daria Zawiałow & Dawid Podsiadło


_____________________________________

HitPlanetarna poczekalnia pęka w szwach, a w zestawieniu czterdziestu najgorętszych nowości trwa zacięta rywalizacja o podium. Zobaczcie jacy artyści i jakie nowe utwory włączają się do gry.

_____________________________________

VANOTEK FT. DENITIA - SOMEONE

„Someone” to wyjątkowy, wzruszający singiel, wzbogacony delikatnym wokalem Denitii z ważnym przesłaniem o prawdziwej, silnej miłości i o tej jedynej, wyjątkowej osobie u naszego boku.

MAGIC RECORDS

SYLWIA GRZESZCZAK - PRAWDA O NAS

„Prawda o nas” zapowiada nowy, czwarty już solowy album Sylwii Grzeszczak. Melodia narodziła się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie. 

WARNER MUSIC POLAND

R3HAB & ANDY GRAMMER - CLOSE TO YOU

To kolejny efekt współpracy pomiędzy holenderskim DJ-em / producentem, a wokalistą, autorem tekstów, kompozytorem - Andy Grammerem. Rok temu panowie wydali nagranie Good Example. Teraz do europejskich zestawień najpopularniejszych wiosennych singli, pukają z nową propozycją. 

DARIA ZAWIAŁOW & DAWID PODSIADŁO - ZA KRÓTKI SEN

Wyczekiwana współpraca pomiędzy Darią, a Dawidem zwiastuje nadchodzący, nowy album wokalistki. Płyta Wojna i Noce trafi do sprzedaży 11 czerwca. 

SONY MUSIC POLAND

_____________________________________

HITPLANETARNE LĄDOWANIE W MUZYCZNYM RADIU USŁYSZYCIE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY PO 17:00

Sony Music Poland Magic Records warner music poland sylwia grzeszczak prawda o nas vanotek ft. denitia someone r3hab ft. andy grammer close to your daria zawiałow & dawid podsiadło za krótki sen