105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 października 2022 - środa | Imieniny: Placyda, Apolinarego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 października 2022 - środa | Imieniny: Placyda, Apolinarego

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
05 października 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

19-04-2021 | 12:04

Imanbek łączy siły z Sean Paulem!

Legenda muzyki z Jamajki i meksykańska piosenkarka Sofia Reyes połączyli siły z producentem i DJem Imanbekiem w utworze „Dancing on Dangerous”!


______________________

Źródło: Sony Music Poland

Rytmy reggae wraz z klasycznym, mocnym brzmieniem Imanbeka dały fenomenalny efekt. Aż można pomyśleć, że na zewnątrz nie ma pandemii i trwa słoneczne lato. Imanbek to producent i remikser muzyki house. Zyskał wielką popularność w centralnej i wschodniej Europie. Urodzony w Kazachstanie, zaczął grać na gitarze w wieku 8 lat. Od 17-ego roku życia remiksował różne kawałki. Zyskał światową popularność dzięki swojej wersji numeru SAINt JHNa „Roses”. 

Jamajski piosenkarz Sean Paul znalazł się w czołówce muzyki rozrywkowej na początku lat 2000’ z takimi kawałkami jak: „Get Busy”, czy „Temperature”. Był pionierem łączenia dancehallu z popem. Przełomowym w karierze Seana Paula momentem była współpraca z Beyoncé w hicie „Baby Boy”. Piosenkarz po chwili przerwy powrócił w drugiej połowie lat 2010’ i współpracował z takimi artystami jak: Sia, Clean Bandit, czy Pharrell Williams.
 
Sofia Reyes to Meksykańska wokalistka i autorka tekstów, która ostatnio była nominowana do Latin American Music Awards, MTV Europe Music Awards, Premios Juventus oraz do latynoskiej nagrody Grammy. Artystka ma na swoim koncie miliard odtworzeń na YouTube i 2 miliardy odtworzeń w innych platformach streamingowych. Nagrała takie hity, jak „1,2,3,” z Jasonem Derulo oraz „R.I.P.” z Ritą Orą.
 
NAGRANIE USŁYSZYCIE CODZIENNIE MIĘDZY 17:00 A 20:00 NA HITPLANECIE

muzyczne radio Sony Music Poland Sean Paul muzyczne radio music news imanbek imanbek sean paul sofia reyes sofia reyes dancing on dangerous