105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 maja 2022 - niedziela | Imieniny: Heleny, Wiesławy, Ryty

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Best of
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 maja 2022 - niedziela | Imieniny: Heleny, Wiesławy, Ryty

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
22 maja 2022 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

19-04-2021 | 12:04

Imanbek łączy siły z Sean Paulem!

Legenda muzyki z Jamajki i meksykańska piosenkarka Sofia Reyes połączyli siły z producentem i DJem Imanbekiem w utworze „Dancing on Dangerous”!


______________________

Źródło: Sony Music Poland

Rytmy reggae wraz z klasycznym, mocnym brzmieniem Imanbeka dały fenomenalny efekt. Aż można pomyśleć, że na zewnątrz nie ma pandemii i trwa słoneczne lato. Imanbek to producent i remikser muzyki house. Zyskał wielką popularność w centralnej i wschodniej Europie. Urodzony w Kazachstanie, zaczął grać na gitarze w wieku 8 lat. Od 17-ego roku życia remiksował różne kawałki. Zyskał światową popularność dzięki swojej wersji numeru SAINt JHNa „Roses”. 

Jamajski piosenkarz Sean Paul znalazł się w czołówce muzyki rozrywkowej na początku lat 2000’ z takimi kawałkami jak: „Get Busy”, czy „Temperature”. Był pionierem łączenia dancehallu z popem. Przełomowym w karierze Seana Paula momentem była współpraca z Beyoncé w hicie „Baby Boy”. Piosenkarz po chwili przerwy powrócił w drugiej połowie lat 2010’ i współpracował z takimi artystami jak: Sia, Clean Bandit, czy Pharrell Williams.
 
Sofia Reyes to Meksykańska wokalistka i autorka tekstów, która ostatnio była nominowana do Latin American Music Awards, MTV Europe Music Awards, Premios Juventus oraz do latynoskiej nagrody Grammy. Artystka ma na swoim koncie miliard odtworzeń na YouTube i 2 miliardy odtworzeń w innych platformach streamingowych. Nagrała takie hity, jak „1,2,3,” z Jasonem Derulo oraz „R.I.P.” z Ritą Orą.
 
NAGRANIE USŁYSZYCIE CODZIENNIE MIĘDZY 17:00 A 20:00 NA HITPLANECIE

muzyczne radio Sony Music Poland Sean Paul muzyczne radio music news imanbek imanbek sean paul sofia reyes sofia reyes dancing on dangerous