105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Artura, Brunona
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Artura, Brunona

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
06 października 2022 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

29-06-2021 | 12:06

Akcent i Olivia Addams we wspólnym singlu!

„Heart Attack” to owoc wyjątkowej współpracy Akcentu – jednego z najpopularniejszych projektów muzycznych z Rumunii z Olivią Addams!


_______________________

Źródło: Global Records Polska

 

Piosenka opowiada o tym jak szybko potrafimy się zakochać i jak łatwo stracić kontrolę nad tym co czujemy, zapominając po części kim jesteśmy.

Jestem bardzo zadowolony, że miałam szansę nagrać piosenkę z Olivią, która jest jednym z najlepszych głosów z Rumuni na międzynarodowym rynku muzycznym. Piosenka z jej wokalem nabrała dodatkowej maggi. „Heart Attack” jest również punktem zwrotnym w mojej karierze – w stylu, podejściu do muzyki i strategii marketingowej” – mówi Akcent.

Uwielbiam współpracę z Akcentem przy tym projekcie! Kocham ten utwór i jestem pewna, że Wam też się spodoba!” – dodaje Olivia.

Za słowa i topline utworu odpowiadają Adrian Sina, Olivia Addams, Achim Marian, Andreas Oberg oraz George Papagheorghe.

.............................

Akcent, oprócz ogromnego krajowego sukcesu, cieszy się uznaniem zagranicznych fanów, a jego utwór „Kylie” został zagrany na Tomorrowland - jednym z największych festiwali muzycznych na świecie. Piosenki takie jak „Dragoste de Închiriat”, „Ti-am Promis”, „Buchet de Trandafiri” czy „My Passion” były dla fanów tanecznego brzmienia jednymi z najlepszych piosenek do imprez z przyjaciółmi.

Olivia Addams odniosła sukces w bardzo krótkim czasie, co pokazuje, że jej wyjątkowy wokal z nordyckimi wpływamui tytaniczna praca jest kluczem do sukcesu. Wszystko zaczęło się od zabawy na TikToku, który w końcu okazał się platformą startową dla młodej Artystki. „I'm lost”, „Dumb”, „Are We There” czy „Stranger” to single, które podbiły serca międzynarodowej publiczności. Te utwory można usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych w Polsce, Rosji. Bułgaria czy Turcja. Ostatni singiel „Stanger” jest obecnie #1 na Shazam Polska!

muzyczne radio HitPlaneta global records polska olivia addams akcent akcent ft. olivia addams heart attack