105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 listopada 2021 - niedziela | Imieniny: Lesława, Zdzisława, Stefana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

Tydzień w Regionie
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 listopada 2021 - niedziela | Imieniny: Lesława, Zdzisława, Stefana

Informujemy, że sygnał Muzycznego Radia testowo osiągalny jest w systemie DAB+ na kanale 10C (2 nadajniki) w woj. opolskim i na kanale 10B w woj. małopolskim. Od 28 września pracują w woj. śląskim 2 nadajniki na kanale 5B.                  

Breaking News
28 listopada 2021 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

10-10-2021 | 18:10

Issam Alnajjar podbija streamingi kolejnym singlem!

Poprzednia piosenka „Hadal Ahbek” już stała się światowym hitem, ale Issam Alnajjar ma apetyt na więcej.


Źródło: Universal Music Polska

.....................

18-letni wokalista, kompozytor i gitarzysta przeszedł do historii z „Hadal Ahbek” jako pierwszy artysta śpiewający po arabsku z wiralowym hitem na całym świecie. Po premierze utwór trafił na szczyt Spotify US, Global Viral Charts w USA, 25 zestawień Viral Chart (także w Polsce) oraz Shazam Top 200 Global Chart.

W ciągu roku od premiery singiel „Hadal Ahbek” zgromadził 46 milionów streamów na Spotify, towarzyszący mu klip zdobył 13 milionów odsłon a wykonanie live 89 milionów wyświetleń na YouTube.

Kolejny singiel „Si Tu Vuelas (Hadal Ahbek)” (Alok Remix) promuje debiutancki album Issama Alnajjara „Baree” („Niewinnośc”), który już trafił do sprzedaży.

Okrzyknięty popowym fenomenem Issam Alnajjar do współpracy przy remiksie zaprosił meksykańską supergwiazdę Dannę Paolę oraz brazylijskiego DJ-a i producenta Aloka. Nowa wersja piosenki, przemianowana na „Si Tu Vuelas (Hadal Ahbek)” (Alok Remix), bez wątpienia będzie nucona na całym świecie. W towarzyszącym utworowi klipie doskonale widać, że między Issamem a Danną jest niesamowita chemia.
 
To wielki zaszczyt i błogosławieństwo, że w pierwszą rocznicę piosenki, która zmieniła moje życie, mogę zaprezentować „Si Tu Vuelas (Hadal Ahbek)” z Alokiem i Danną Paolą, których bardzo podziwiam - mówi jordański gwiazdor. - Mam nadzieję, że spodoba wam się nowa wersja.

muzyczne radio HitPlaneta Universal Music Polska Alok music news remix issam alnajjar danna paola si tu vuelas