105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 października 2022 - środa | Imieniny: Placyda, Apolinarego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 października 2022 - środa | Imieniny: Placyda, Apolinarego

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
05 października 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

24-10-2021 | 12:10

ATB wydał EP-kę, Cleo połączyła siły z gwiazdą polskiej sceny.

Zobaczcie co w ostatnich dniach wydarzyło się w muzycznej branży.


Jesień pod hasłem muzycznych premier i wydarzeń nabiera rozpędu. Ikona gatunku trance zaskoczyła EP-ką. Cleo spełniła marzenie z dzieciństwa. Polski duet będzie supportował ekipę Scooter! 

.........................

THE DJ EP OUT NOW! Takie hasło wskoczyło na social media #ATB 22 października. Niemiecki DJ i producent rozpoczyna serię mini-albumów THE DJ EP. Na pierwszą odsłonę (VOL.1) trafiły takie nagrania:

1. You're the last thing I need
2. Starfire
3. Forward ever
4. Your Love (9pm) Sequential One Remix
 
 
.........................
 
 
O tym duecie mówiono już od jakiegoś czasu! "Dalej/Neony" to ze strony Cleo hołd dla twórczości Maryli Rodowicz i wyraz szacunku dla jej barwnego stylu, poczucia humoru i dystansu. W videoklipie artystek posłuchajcie tylko fragmentów obu piosenek. W całości znajdziecie je na portalach streamingowych. 
 
 
.........................
 
 
Nie tylko Cleo zrealizowała młodzieńcze marzenia! Kalwi & Remi przyznali ostatnio, że wiele lat temu spędzali długie godziny podpatrując ekipę Scooter na niemieckim kanale Viva. Remi nie przypuszczał wówczas, że któregoś dnia stanie na jednej scenie ze swoim guru. Tymczasem twórcy hitu EXPLOSION będą supportowali H.P.Baxxtera przed koncertem w Polsce! 
 
Więcej nowinek z rynku muzycznego na naszych social mediach.
Klikajcie "Muzyczne Radio" na Facebooku i Instagramie.