105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 września 2022 - środa | Imieniny: Wacława, Tymona, Marka

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 września 2022 - środa | Imieniny: Wacława, Tymona, Marka

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
28 września 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

05-12-2021 | 12:12

Modern Talking "Alone" po raz pierwszy na winylu

Po 22 latach od premiery, ósmy album niemieckiego duetu Modern Talking – „Alone” ukazuje się na podwójnym winylu!


Źródło: Sony Music Poland

.....................................................

„Alone” to ósmy album, zaś drugi w kolejności jaki został nagrany po reaktywacji niemieckiego duetu Modern Talking w 1998. Wydany dotychczas na całym świecie wyłącznie w postaci płyty kompaktowej 22 lutego 1999 roku. 

Płyta odniosła olbrzymi sukces komercyjny zdobywając w 1999 roku czołowe miejsca list przebojów w poszczególnych krajach, w tym w Niemczech, Turcji, Estonii, Argentynie i na Węgrzech osiągając miejsce 1. W samych tylko Niemczech album „Alone” sprzedał się w ponad 700-tysięcznym nakładzie, co dało mu status podwójnie platynowej płyty w tym kraju. Ponadto w Polsce, Finlandii, Szwajcarii, Szwecji oraz na Łotwie album osiągnął status platynowej lub podwójnie platynowej płyty, zaś w Czechach, Austrii i Argentynie pokrył się złotem. W zestawieniu rocznym albumów wydanych w Europie w 1999 roku ósmy krążek duetu również otrzymał status podwójnie platynowej płyty.

.....................................................

To na tym właśnie krążku Thomas Anders zadebiutował jako kompozytor i autor tekstów w Modern Talking komponując w całości nagrania „Love Is Like A Rainbow” i „For Always And Ever” oraz pisząc teksty do dwóch innych nagrań – „It Hurts So Good” oraz „I’ll Never Give Up”. Album promowały dwa nagrania wydane na singlach – „You Are Not Alone” oraz „Sexy Sexy Lover”

.....................................................

Po 22 latach od pierwszego wydania ósmego w dyskografii Modern Talking albumu „Alone” wyłącznie na płycie CD, Sony Music Poland wspólnie z Thomas Anders Fan Club Polska oraz portalami Thomas-Anders.pl i Modern-Talking.com.pl przedstawia wersję winylową tego krążka. Dzięki inicjatywie polskiego fan clubu i wytwórni jest to zarazem premierowe, pierwsze na świecie wydanie tego materiału na podwójnej płycie winylowej w całej dyskografii zespołu.
Dodatkowo w środku albumu na kopertach do obu płyt znajdują się po raz pierwszy w historii Modern Talking poprawione, kompletne teksty piosenek z płyty „Alone”.

 

:: PŁYTĘ MOŻECIE ZAMÓWIĆ KLIKAJĄC TUTAJ ::

 

premiera Sony Music Poland płyta album kup zamów winyl modern talking dieter bohlen thomas anders alone modern talking na winylu thomas i dieter