105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 września 2022 - piątek | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 września 2022 - piątek | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
30 września 2022 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

24-01-2022 | 12:01

Purple Disco Machine i Sophie and the Giants wydają kolejny singiel

Purple Disco Machine i Sophie and the Giants, po raz kolejny łączą siły w singlu „In the Dark”. To zapowiedź „Exotica Deluxe”, która ukaże się już 4 marca.


Źródło: Sony Music Poland

.........................................................

Dzięki sprawdzonej formule sukcesu, funkowa produkcja Purple Disco Machine służy jako doskonały akompaniament dla transcendentnych melodii Sophie i emocjonalnej pracy wokalnej, prezentując niezrównaną energię duetu. Ich poprzednia współpraca „Hypnotized” przekroczyła 350 milionów streamów, uzyskała wiele platynowych certyfikatów w całej Europie oraz zajęła 9. miejsce na globalnych listach przebojów Shazam, w tym na 1. miejscu w Polsce. Singiel odniósł ogromny sukces, między innymi pokrył się 2-krotną platyną w Polsce i 5-krotną platyną we Włoszech.

In the Dark” jest kontynuacją niezwykle udanych 12 miesięcy Purple Disco Machine, kiedy to uznany producent wydał drugi album „Exotica” oraz parkietowy odpowiednik „Club Exotica”. Album studyjny był okazją do oddania hołdu latom 80. i artystom, którzy inspirowali drezdeńczyka od jego skromnych początków. Projekt obejmujący 14 utworów zawierał międzynarodowe hity, takie jak „Hypnotized” z Sophie and the Giants, „Fireworks” z Moss Kena & The Knocks oraz „Dopamine” z Eylarem, co pomogło mu zdobyć ponad 500 milionów streamów dla samego albumu.

premiera Nowy singiel Sony Music Poland zapowiedź purple disco machine sohpie and the giants in the dark hypnotized exotica deluce news music on muzyczne radio