105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 lipca 2022 - wtorek | Imieniny: Marii, Antoniego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

Noc na HitPlanecie
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 lipca 2022 - wtorek | Imieniny: Marii, Antoniego

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
05 lipca 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

07-02-2022 | 12:02

To będą szczególne walentynki! Możecie je spędzić z JLo i Malumą!

Jennifer Lopez i latynoski artysta Maluma z okazji zbliżających się Walentynek przygotowali kilka niespodzianek dla swoich fanów.


Źródło: Sony Music Poland

....................................................

Jennifer Lopez i latynoski artysta Maluma, gwiazdy nowej komedii romantycznej ogłosili wydanie długo oczekiwanej ścieżki dźwiękowej do swojego filmu. Wcześniej, 2 lutego, udostępnili swoim fanom oficjalny tytułowy utwór „Marry Me (Kat & Bastian Duet)”. „Wyjdź za mnie” wejdzie do kin już 11 lutego.

Nastrojowa, romantyczna ścieżka dźwiękowa filmu zawiera pop, latynoski pop, reggaeton i hit z 2020 roku, „Pa’ Ti” napisany przez Lopez, Malumę, Andreę Elenę Mangiamarchi (Elena Rose), Jona Leone i Edgara Barrerę (prod. Leone i Barrera).

Kat Valdez (Lopez) tworzy parę z gwiazdą muzyczną - Bastianem (debiutujący na ekranie Maluma). Gdy nieunikniony hit Kat i Bastiana „Marry Me” wspina się na listy przebojów, para postanawia pobrać się przed publicznością fanów podczas ceremonii transmitowanej na żywo na wielu platformach.

Rozwiedziony nauczyciel matematyki w liceum Charlie Gilbert (Owen Wilson) zostaje zaciągnięty na koncert przez swoją córkę Lou (Chloe Coleman, „Wielkie kłamstewka”) i najlepszą przyjaciółkę (Sarah Silverman). Kiedy na kilka sekund przed ceremonią Kat dowiaduje się, że Bastian zdradził ją z jej asystentką, artystka załamuje się na scenie, kwestionując miłość, prawdę i lojalność. Gdy jej świat się rozpada, spogląda na twarz nieznajomego w tłumie.
Jeśli to co znamy nas zawodzi, być może to czego nie wiemy jest odpowiedzią. W chwili szaleństwa Kat postanawia poślubić Charliego. To, co zaczyna się jako impulsywna reakcja, przeradza się w nieoczekiwany romans. Ale gdy siły konspirują, aby ich rozdzielić, pojawia się pytanie: czy dwoje ludzi z tak różnych światów może zasypać przepaść między sobą i zbudować miejsce, do którego oboje należą?
 

jennifer lopez walentynki Maluma marry me owen wilson wyjdź za mnie w kinach ścieżka dźwiękowa 11 luty