105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 lipca 2022 - wtorek | Imieniny: Marii, Antoniego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

Noc na HitPlanecie
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 lipca 2022 - wtorek | Imieniny: Marii, Antoniego

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
05 lipca 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

08-02-2022 | 11:02

New Music On Muzyczne Radio: DNF, Janek Szynal, Jax Jones

Zobaczcie czyje nowości polecać będziemy Wam w najbliższym czasie.


JAX JONES FT. MNEK - WHERE DID YOU GO

Brytyjski DJ/producent i człowiek wielu talentów – Jax Jones – nie od dziś słynie z lekkości do tworzenia radiowych hitów. Artysta uwielbia eksperymentować z brzmieniem i za każdym razem stara się serwować swoim słuchaczom nowe wrażenia. W najnowszym numerze Where Did You Go razem z Jaxem i MNEK przenosimy się do lat 80-tych, kiedy to na scenie królowała muzyka eurodance. Fabuła piosenki opowiada o samotności. MNEK podkreśla wokalnie, że partnerka pozostawiła go samego na parkiecie, a przecież jeden taniec mógłby zmienić tak wiele.

................................................................

JANEK SZYNAL - MARATON

W nowy rok Janek wchodzi pewnym krokiem, prezentując swój trzeci singiel „Maraton”, gdzie barwne wspomnienia przybierają postać pogodnej nostalgii. W utworze Janek wyraża tęsknotę za okresem, w którym po raz pierwszy wyfrunął z rodzinnego gniazda  i wspólnie zamieszkał z kolegami z zespołu w Krakowie. To właśnie dzięki przyjaciołom, skok w wir dorosłości wspomina z dużym utęsknieniem przepełnionym masą wspaniałych i szalonych chwil.

................................................................

DNF & KIERAN FT. MITCHY KATAWAZI, CLAREES - RUDE BOY

Dawid Nowak, znany jako DNF, to jeden z najbardziej cenionych polskich DJ-ów i producentów. W historii swojej kariery odnotował już współpracę m.in. z R3HABem, Fafaq, czy Skytech i osobisty support Tiesto. Do HitPlanetarnej poczekalni Dawid trafia tym razem w towarzystwie niemieckiego twórcy Kieran oraz wokalisty Mitchy’ego Katawazi i wokalistki Clarees.  Ich wspólny utwór „Rude Boy” nie tylko z tytułu brzmi znajomo. Oryginalną wersję parę lat wstecz z sukcesem wyśpiewała Rihanna.  

muzyczne radio HitPlaneta premiery nowości jax jones new music on muzyczne radio janek szynal dnf kieran mnek where did you go rude boy dnf