105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 kwietnia 2023 - sobota Imieniny: Teodory, Grażyny, Ireny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

The Best of HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 kwietnia 2023 - sobota Imieniny: Teodory, Grażyny, Ireny

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
01 kwietnia 2023 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1644567571

Dominika Kwiatkowska z singlem "Loki" premierowo na HitPlanecie!

“Potwór” był świetnym początkiem, ale obok “Loków” nie można przejść obojętnie!


Źródło: ID Records

.............................................

Dominika Kwiatkowska coraz śmielej pracuje nad swoją debiutancką płytą. Do współpracy zaprosiła uznanego w branży muzycznej producenta Tabba, z którym coraz odważniej podbija stacje radiowe i telewizyjne, a także internet. "Potwór" był świetnym początkiem, ale "Loki" to hit, który może być dla Artystki prawdziwym przełomem. Poznajcie naprawdę gorącą nowość tegorocznej zimy, która ma wszystko, aby stać się niekwestionowanym przebojem!

PREMIEROWO DZIŚ PO 17:00 NA HITPLANECIE!

Loki to krótka historia o burzliwej miłości, błędach ale przede wszystkim tęsknocie. To także obraz tego, jak w dzisiejszym świecie pojmuje się miłość - powierzchowną, upchaną między social mediami i bardzo często na pokaz lub dokładnie na odwrót - taką, której się wstydzimy. "Loki mają zwrócić uwagę na prawdziwy sens miłości, którą powinniśmy budować na głębokich i prawdziwych uczuciach" - wyjaśnia Dominika. “W tej piosence miłość jest krucha i często wystawiana na próby - i nie zawsze wychodzi z niej zwycięsko. "Loki" nie skończą się słowami: "...i żyli długo i szczęśliwie"...” - dodaje Artystka.

Muzycznie "Loki" to kwintesencja współczesnego popu - zamglone, czasem pełne myśli skłaniających do refleksji zwrotki kontrastują z prawdziwie uderzającymi energią refrenami, które nie chcą wyjść z głowy. To potencjalny hit, który ma szansę zostać z nami na długo. Hit, który jednak ma w sobie mocne przesłanie, nie jest lekką piosenką o niczym. Za pełną elektroniki i błyskawicznie wpadającą w ucho melodią kryje się zaskakująco uderzający obraz miłości, który moglibyśmy kojarzyć raczej z muzyką alternatywną. Ta zresztą pojawia się w "Lokach" dość nieśmiało, ale skutecznie - by nie odstraszyć odbiorcy, ale też miło "połechtać" ego tych, którzy szukają w muzyce "czegoś więcej".

W teledysku oprócz wokalistki i jej przyjaciół zobaczymy tym razem także Tabba w roli barmana, modela Bartosza Plichtę, a także Paulinę Zwierz - popularną i lubianą aktorkę znaną z popularnego serialu "Na Sygnale" w roli Uli "Britney" oraz twórczynię niezwykle popularnych treści publikowanych na Tiktoku. Akcja klipu to metafora perypetii trójkąta miłosnego, w którym główna bohaterka walczy o odzyskanie miłości.

Dominika Kwiatkowska od dłuższego czasu świadomie i konsekwentnie dąży do sukcesu jako wokalistka, nieustannie podnosząc sobie poprzeczkę. Artystka na co dzień jest perfekcjonistką, kocha sport, góry oraz cechuje ją optymistyczne podejście do życia, którą...tylko czasami dopadają Potwory, którym Artystka poświęciła swój pierwszy singiel. Wierzy w talizmany - hoduje w kieszeni różową świnkę - Zygmunta, z którą nigdy się nie rozstaje. Kocha życie, kocha ludzi - na co dzień prowadzi zajęcia fitness na trampolinach i zumbę.

Social media Dominiki:

  • instagram: dominika_kwiatkowska
  • facebook: dominikakwiatkowskamusic (Dominika Kwiatkowska)

muzyczne radio HitPlaneta premiera zapowiedź singiel nowy w muzycznym radiu tabb id records dominika kwiatkowska loki