105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 lutego 2023 - sobota Imieniny:
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 lutego 2023 - sobota Imieniny:

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B - EMISJA CZASOWO WSTRZYMANA *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
04 lutego 2023 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

2022-04-19

Nowa kompilacja największych przebojów The Police na winylu

Zestaw „Greatest Hits” był wielkim przebojem na CD, kiedy ukazał się w 1992 roku.


Z okazji 30-lecia premiery winylowa edycja „Greatest Hits” zostaje wznowiona. Zremasterowany w Abbey Road materiał, w wysokiej jakości dźwięku, wytłoczony został na dwóch czarnych krążkach. Składający się z 16 utworów album zawiera takie przeboje jak „Message In A Bottle”, „Walking On The Moon”, „Don't Stand So Close To Me”, „Every Little Thing She Does Is Magic” czy „Every Breath You Take”.

 

Wydawnictwo ukazuje się z bogatszym graficznie opakowaniem nawiązującym do oryginalnej okładki.
Zestaw „Greatest Hits” był wielkim przebojem na CD, kiedy ukazał się w 1992 roku. Co prawda kompilacja dostępna była w wersji analogowej, ale tylko w limitowanym nakładzie, który już dawno się wyczerpał. Składanka stanowi idealne wprowadzenie do twórczości The Police - zarówno dla nowych fanów, jak i miłośników winyli.
 
The Police to jeden z najpopularniejszych zespołów wszech czasów. Grupa sprzedała ponad 75 milionów płyt na całym świecie. Dynamiczny trzyosobowy zespół składający się z Stinga, Andy’ego Summersa i Stewarta Copelanda jest jednym z najbardziej kultowych składów, które wyłoniły się z oryginalnej brytyjskiej nowej fali pod koniec lat 70.
 
Spis utworów:
1 LP
 
Strona A
Roxanne
Can't Stand Losing You
So Lonely
Message In A Bottle
Strona B
Walking On The Moon
The Bed's Too Big Without You
Don't Stand So Close To Me
De Do Do Do, De Da Da Da
 
2 LP
Strona A
Every Little Thing She Does Is Magic
Invisible Sun
Spirits In The Material World
Synchronicity II
Strona B
Every Breath You Take
King Of Pain
Wrapped Around Your Finger
Tea In The Sahara

premiera Universal Music Polska płyta winyl the police the greatest hits zespół the police