105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 lutego 2023 - piątek Imieniny:

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
03 lutego 2023 - piątek Imieniny:

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B - EMISJA CZASOWO WSTRZYMANA *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
03 lutego 2023 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

2018-08-09

Premiera: EC Twins & Dmitry KO + DIMITRI VEGAS, LIKE MIKE

Obok tych utworów nie da się przejść obojętnie!


EC Twins & Dmitry KO feat. Odee - Cruel Summer

W 1998 roku popularna szwedzka grupa Ace Of Base nagrała rewelacyjny utwór pt. „Cruel Summer”, który odniósł ogromny sukces w Europie i za oceanem. Promowany tym singlem album „Flowers”, sprzedał się w ilości prawie trzech milionów egzemplarzy. Dwie dekady później zupełnie nową wersję tego tanecznego hitu przygotował duet EC Twins. Projekt amerykańskich braci bliźniaków kojarzony jest z takich kawałków jak „I Wanted”, „So Into You” czy „Raggatron”. Ich produkcje ukazywały się w Sony Music, Smash The House i disco:wax. Teraz wsparci przez znanego z kompozycji dla Spinnin’ Records Dmitrija KO oraz wokalistkę Odee, powracają z gorącym coverem, będącym idealną propozycją na tegoroczne wakacje. 

_________________________________________________

Cimitri Vegas & Like Mike vs KSHMR - Opa

Kto śledził uważnie transmisje z tegorocznego Tomorrowland, ten wie ile energii, mocy i niepowtarzalnych momentów pojawiło się podczas całego festiwalu. A jak podobało Wam się Opa na tej fantastycznej scenie? Dimitri Vegas & Like Mike zaprezentowali m.in. to nagranie podczas swojego godzinnego seta, umieścili je również na specjalnej epce Tomorrowland 2018 wśród innych utworów. Całość już dostępna w sprzedaży cyfrowej. 

Oba nagrania możecie usłyszeć na HitPlanecie!